Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Zdumiewające zdjęcie USG. Kobieta zobaczyła na ekranie nie tylko swoje dziecko?
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 28.05.2022 12:20

Zdumiewające zdjęcie USG. Kobieta zobaczyła na ekranie nie tylko swoje dziecko?

Projekt bez tytułu (5)
Fot. YsaL, canva.com (zdjęcie ilustracyjne)

Stacey Astley długo starała się o dziecko. Przeżyła trzy poronienia, a każde z nich było dla niej traumatycznym doświadczeniem. W końcu jednak się udało i szczęśliwie donosiła ciążę. Jak twierdzi, pomógł jej w tym Anioł Stróż, który ukazał się na zdjęciu USG.

Stacey Astley wiele przeszła, aby zostać mamą. Po trzech poronieniach postanowiła odpuścić i przestała starać się o dziecko. Wtedy właśnie zaszła w ciążę, o której dowiedziała się pięć tygodni później.

Zaszła w ciążę po trzech poronieniach

Początki ciąży znów nie były łatwe. Stacey zaledwie tydzień po pierwszym badaniu zaczęła krwawić. Wówczas była przekonana, że znów dojdzie do poronienia.

Byłam przygotowana na najgorsze – mówiła kobieta, cytowana przez parenting.pl. - Wtedy lekarz powiedział mi, że słyszy bicie serca! – dodała.

Stacey była szczęśliwa, ale jednocześnie wciąż obawiała się o swoje nienarodzone dziecko, ponieważ dowiedziała się także, że obok zarodka pojawił się duży krwiak. Wkrótce ponownie doznała krwawienia i trafiła do szpitala.

Mimo wielu obaw okazało się jednak, że płód się rozwija prawidłowo, a jego serce nie przestało bić. Kiedy kolejny raz Stacey poszła na badania, okazało się także, że krwiak zmniejszył się o ponad połowę.

Anioł Stróż na zdjęciu USG

Wyglądało na to, że tym razem wszystko skończy się dobrze. Przyszła mama szczególnie zapamiętała badanie USG, które miała wykonywane w 20. tygodniu ciąży. Wówczas na ekranie ultrasonografu ujrzała drugą twarz. Według niej był to Anioł Stróż, który chronił jej nienarodzonego syna.

Stacey została mamą zdrowego chłopca, który urodził się z wagą 4 kg. Wierzyła, że tym razem ktoś lub coś troszczyło się o jej syna Williama i jest temu bardzo wdzięczna.

Przeszliśmy przez wiele przeciwności, ale… oto on, ten doskonały, miły, zabawny, sprytny mały człowiek oświetlający nasze życie – wyznała, cytowana przez parenting.pl.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: parenting.pl

Tagi: USG