Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Żona Janusza Korwina-Mikkego wyznała, co uważa o macierzyństwie. Szczera rozmowa robi wrażenie
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 29.05.2022 12:51

Żona Janusza Korwina-Mikkego wyznała, co uważa o macierzyństwie. Szczera rozmowa robi wrażenie

Dominika Korwin-Mikke
Fot. instagram.com/dominikakorwinmikke/

Dominika Korwin-Mikke przyznała, że gdy w wieku 24 lat urodziła dziecko, nie była na to gotowa. "Na coś takiego jest trudno się przygotować". Żona Janusza Korwina-Mikkego w wywiadzie z Maliną Błańską szczerze opowiedziała, co sądzi o macierzyństwie.

Dominika Korwin-Mikke jest trzecią żoną Janusza Korwina-Mikkego. Para doczekała się dwójki dzieci: 10-letniej Nadziei i 8-letniego Karola. Ślub wzięli w 2016 roku kiedy Janusz Korwin-Mikke miał 72 lata, a Dominika 28. Polityk znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Tym razem głos wzięła jego żona.

Trzecia żona Janusza Korwina-Mikkego – Jak się poznali?

Dominika Korwin-Mikke zajmowała się polityką jeszcze zanim poznała swojego obecnego męża. W marcu 2009 roku wzięła udział w spotkaniu jego sympatyków w Krakowie i to właśnie tam została przez niego zauważona. – Przechodziłam obok niego takim ciasnym korytarzem i on wtedy do mnie powiedział: "Nie mogę oderwać oczu od pani oczu", na co ja mu odpowiedziałam: "To niech pan nie odrywa". No i się zaczęło – powiedziała Dominika Krowin-Mikke w wywiadzie z Youtuberką Maliną Błańską. 

Nie była gotowa na macierzyństwo

Żona Janusza Korwina-Mikkego opowiedziała także o macierzyństwie. Została mamą w wieku 24 lat. W wywiadzie na kanale "Malina Błańska" stwierdziła, że nie była na to gotowa i "za wcześnie miała dziecko". – Ale można też postawić taką tezę, że tak naprawdę nie ma idealnego momentu na macierzyństwo. Trzeba dokonać takiego wyboru czy masz wcześniej dziecko i rezygnujesz z wielu rzeczy, które cię jeszcze mogą czekać – wyznała.

Dominika Korwin-Mikke o macierzyństwie

Dodała, że podejmując decyzje o macierzyństwie, zawsze trzeba stanąć przed wyborem między rodziną a karierą. W jej przypadku jak twierdzi, urodzenie dzieci stało się za szybko.

Niestety tak jest, bo ciężko to pogodzić, dlatego zaczęłam mówić o dojrzałości, bo mam wrażenie, że nie byłam na to przygotowana  i nie byłam na tyle dojrzała – wyznała trzecia żona Janusza Korwina-Mikkego.

Żona znanego polityka nie była przygotowana na macierzyństwo i jak stwierdziła: "na coś takiego jest trudno się przygotować".

Bo oczywiście mama zawsze ci powie, że to są trudne momenty, trudne chwile, że macierzyństwo jest ciężkie, ale dopóki tego nie przeżyjesz, to są puste słowa – powiedziała.

Problemem okazało się dla niej także karmienie piersią, czego się zupełnie nie spodziewała, a z powodu ogromnego bólu, było dla niej niemalże jak "drugi poród".

Macierzyństwo to (nie) najszczęśliwszy moment w życiu kobiety?

Żona Janusza Korwina-Mikkego opowiedział także o trudach macierzyństwa. Wyznała, że łzy towarzyszyły jej od początku.

One były pierwsze, jedyne i każdego dnia – zdradziła i dodała: – Warto się do tego przyznać, bo kiedyś przeczytałam fajne zdanie w gazecie, że "trzeba skończyć z wmawianiem kobietom, że narodzenie dziecka, to jest najszczęśliwszy moment jej życia" bo często tak nie jest – wyznała w rozmowie z Maliną Błańską. 

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: youtube.com, kobieta.pl