Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > 12-letni uczestnik programu "Nasz nowy dom" napisał list do Katarzyny Dowbor. Prosił o łazienkę i pokój dla siostry
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 16.10.2021 02:00

12-letni uczestnik programu "Nasz nowy dom" napisał list do Katarzyny Dowbor. Prosił o łazienkę i pokój dla siostry

Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor w programie "Nasz nowy dom" przeczytała widzom wzruszający list, który dostała od 12-letniego Mikołaja. Chłopiec prosił w nim o remont domu i przyznał, że marzy o zobaczeniu Dowbor na żywo. Treść listu była niezwykle poruszający.

Gwiazda, przedstawiając bohaterów swojego programu, wspomniała, że do ich zgłoszenia był dołączony list od 12-letniego chłopca. Następnie przyznała, że jego treść ją bardzo wzruszyła. Postanowiła podzielić się nią z widzami.

Uczestnik program "Nasz nowy dom" napisał wzruszający list

- Kochana Pani Kasiu, bardzo proszę o remont naszego domu. Nie proszę ani o laptop, ani o telefon. Tylko chce mieć swój własny pokój, dla rodziców sypialnię i chciałbym, aby w naszym domu była łazienka. Proszę też o pokój dla mojej siostry.  Oglądam program "Nasz Nowy Dom” i bardzo mi się podoba. I chciałbym Panią zobaczyć na żywo! - tak brzmiała treść listu napisanego przez 12-letniego Mikołaja. Zobaczcie fragment programu "Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor czyta wiadomość na głos:

Chłopiec nie prosił o drogie prezenty i rzeczy materialne. Miał tylko dwa marzenie, o których spełnienie poprosił Kasię Dowbor. Chciał, aby on i jego rodzina miała swój własny, ciepły kąt i liczył, że uda mu się zobaczyć ekipę programu na własne oczy. Dowbor oczywiście postanowiła spełnić jego prośbę.

Historia bohaterów programu "Nasz nowy dom"

Rodzina Mikołaja mieszka we wsi Kijowiec w Wielkopolsce. Matka dzieci przez udar spowodowany chorobą tętnic skończyła z niesprawną ręką i nie mogła normalnie pracować. Ojciec rodzina łapał się dorywczych prac i samodzielnie starał się wyremontować dom. Jednak budynek był w zbyt opłakanym stanie, aby mężczyzna mógł zdążyć przed zimą. Cała czwórka musiała mieścić się w dwóch pomieszczeniach. Ponadto dach przeciekał i podczas deszczu wnętrze było kompletnie przemoczone. Ponadto rodzina nie miała dostępu do ciepłej wody, a pokój rodziców nie był ogrzewany. Nie było prawdziwej kuchni ani łazienki. Na szczęście ekipa programu "Nasz nowy dom" zdecydowała się pomóc rodzinie i umożliwiła im życie w godnych warunkach.

Źródło: fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy: