portalparentingowy.pl
Aleksandra Szwed w ciąży

fot. instagram/aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed jest w ciąży? Internauci jej nie uwierzyli

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Zaborowski

Udostępnij:

Aleksandra Szwed ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka zamieściła bardzo jednoznaczny wpis, jednak ze względu na fakt, jakiego dnia został opublikowany, część internautów nie uwierzyła, że spodziewa się dziecka.

Doskonale znana z serialu „Rodzina zastępcza” Aleksandra Szwed zamieściła na swoim profilu na Instagramie bardzo jednoznaczne zdjęcie. Widzimy na nim aktorkę z wyraźnym ciążowym brzuchem. Również wpis dołączony do fotografii pochodzącej z sesji zdjęciowej wskazuje, że aktorka niedługo ponownie zostanie mamą.

W komentarzach można zobaczyć liczne komentarze z gratulacjami, jednak nie wszyscy internauci tak entuzjastycznie podeszli do zdjęcia Aleksandry Szwed. Wszystko przez dzień, w którym zdjęcie zostało opublikowane. Aktorka zrobiła to dokładnie 1 kwietnia, przez co niektórzy sądzą, że to żart na prima aprilis.

Aleksandra Szwed spodziewa się dziecka?

 - Bo wiosną... brzuchy rosną! PS: Niech Wam pierwszy kwietnia udanym będzie - pisze Aleksandra Szwed.

Za teorią o żarcie aktorki przemawia nie tylko data publikacji zdjęcia. Aleksandra Szwed jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i na jej profilu instagramowym praktycznie codziennie pojawiają się nowe zdjęcia. Problem w tym, że na żadnej wcześniejszej fotografii nie widać u niej ciążowego brzuszka. Inni natomiast piszą, że wskazówką jest fryzura aktorki.

 - Fryzura z późnego 2014. Nie udało się - czytamy.

Mimo podejrzeń ze strony wielu internautów nie zabrakło też masy komentarzy z gratulacjami, a także najlepszymi życzeniami dla Aleksandry Szwed i jej dziecka. Oczywiście znajdą się również wiadomości podkreślające niezwykłą urodę aktorki, chociaż niektórzy postanowili wstrzymać się z pochlebstwami i gratulacjami, póki nie upewnią się, że to nie żart.

 - Poczekam do jutra, bo dziś 1 kwietnia - pisze jedna z internautek

 - Dobra, musiałam skasować poprzednia wiadomość z poważnymi gratulacjami, bo wyczytałam, że to chyba żart. W razie „w” gratuluje, ale zobaczę jutro czy to prawda - czytamy w komentarzach.

Nie wykluczone, że aktorka faktycznie zrobiła swoim fanom primaaprilisowy żart i wykorzystała zdjęcie zrobione podczas jej pierwszej ciąży. Jak na razie brak oficjalnego potwierdzenia z jej strony, które nie budziłoby tyle wątpliwości. Mimo to nie ma wątpliwości, że jeżeli aktorka faktycznie zdecydowała się na drugie dziecko, to będzie ono obdarzone ogromem miłości już od pierwszych dni życia.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Mama zrobiła swojej córce manicure

  • Dziewczynka jest oczarowana śpiewem mamy

  • Dlaczego lepiej nie podawać dziecku jajeczek wielkanocnych?

źródło: Instagram/aleksandra_szwed

Podobne artykuły

Gwiazdy

Aleksandra Szwed pochwaliła się córeczką i ukochanym. Wzruszający widok

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Karczmarczyk przekazała radosną nowinę. Właśnie urodziła

Czytaj więcej >
Dziecko znanej wokalistki

Gwiazdy

Ellie Goulding spodziewa się dziecka. Artystka przekazała radosną nowinę

Czytaj więcej >