Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Biedronka ogłosiła ofertę na kolekcję ubrań i akcesoriów związanych z lalką Barbie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 16.11.2021 01:00

Biedronka ogłosiła ofertę na kolekcję ubrań i akcesoriów związanych z lalką Barbie

Biedronka
fot. Marek BAZAK/East News

Do sieci sklepów Biedronka trafiła kolekcja inspirowana marką Barbie. Ubrania i akcesoria z wizerunkiem najpopularniejszej lalki świata promują znane polskie influencerki. Fani słynnej blondynki będą zachwyceni.

Na półkach sieci sklepów Biedronka pojawiła się kolekcja będąca efektem kolaboracji z marką Barbie. Fani najpopularniejszej lalki świata będą mogli zaopatrzyć się w bluzy, dresy, ręczniki i inne akcesoria z nią związane.

Biedronka wprowadziła nową kolekcję

Biedronka postanowiła nawiązać współpracę z Barbie i wprowadzić do swoich sklepów inspirowane nią ubrania oraz akcesoria. W kolekcji dominuje kolor różowy, biel i szarość. W ręce klientów trafią spodnie dresowe w dwóch różnych kolorach, ciepłe bluzy z kapturem, urocze piżamy, a także pościele, koce i klapki. Wszystko sygnowane logiem Barbie.

Na ubraniach widnieją podobizny słynnej lalki, a także słowa inspirowane ogólnoświatowym hasłem marki: „Możesz być, kim chcesz”. Można tu wyróżnić: „Don’t toy with me” (ang. nie igraj ze mną) czy „Believe in yourself” (ang. uwierz w siebie).

Biedronka współpracuje z influencerami

Biedronka wraz z nową kolekcją wypuściła promujący ją spot reklamowy. Ponadto nawiązała współpracę z młodymi gwiazdami internetu. Są nimi: youtuberka Sylwia Lipka, tiktokerka Ewa Zawada i piosenkarka Roksana Pindor – Saszan.

Influencerki w ramach kampanii zaprezentowały w mediach społecznościowych stylizacje bazujące na kolekcji Biedronki. W ten sposób ubrania i akcesoria szybciej trafią do świadomości młodych dziewczyn. Bowiem to przede wszystkim do nich skierowana jest kolekcja. Niewątpliwie szybko zniknie ona z półek sklepów.

Zobacz spot reklamowy:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy: