Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Czym wożą swoje dzieci polskie gwiazdy? Ceny niektórych wózków powalają
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 23.03.2022 04:30

Czym wożą swoje dzieci polskie gwiazdy? Ceny niektórych wózków powalają

kurdej szatan, rozenel
Fot: Instagram, kurdejszatan, m_rozenek

Celebryci są często bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się zdjęciami z prywatnego życia. Ci, którzy zostali rodzicami, udostępniają relacje na przykład z rodzinnych spacerów. Można podpatrzeć, jakie mają wózki ich dzieci. Jesteście ciekawi, ile kosztują "fury", jakimi wożone są dzieci polskich gwiazd?

Znane osoby mają ułatwione zadanie, jeżeli chodzi o kompletowanie wyprawki dla dziecka. Sponsorom zależy, żeby to właśnie ich produkty znajdowały się na Instagramowych zdjęciach gwiazd. Jednym z najbardziej potrzebnych produktów jest oczywiście wózek. Te, w których wożone są dzieci celebrytów, potrafią kosztować nawet więcej, niż samochód.

Wózek za 10 tysięcy

Lewandowscy mają dwie córki i dwa różne wózki. Pewnego razu Anna Lewandowska pochwaliła się wózkiem zaprojektowanym przez Karolinę Kurkovą, który kosztował 10 tysięcy złotych. Podobno sportsmenka otrzymała go jako pierwsza w Polsce.

Sylwia Przybysz także "jedzie na dwa wózki". Jej córka Nela ma model za 10 tysięcy złotych, a Pola ma spacerówkę za około 8 tysięcy złotych.

Z kolei Marina Łuczenko wozi swojego synka Liama w wózku za około 8 tysięcy złotych. Wózek pochodzi z serii, która powstała we współpracy z DJ'em Khaledem. Kolekcja "oddaje piękno tropikalnej dżungli oraz egzotycznego królestwa zwierząt".

Model w kwiatuszki

Wózek za 4,5 tysiąca złotych wybrała Dorota Szelągowska. Na Instagramie reklamowała go w dość oryginalny sposób, pisząc, że jeżdżą w nim jej koty.

Maja Hyży wybrała wózek jeszcze zanim jej dziecko przyszło na świat. Upatrzyła sobie model w kwiatuszki, którego koszt to około 7 tysięcy złotych. Do tego jeszcze dopasowała fotelik za półtora tysiąca.

Wszystkie bryki pobija jednak "królewski wózek" Izabeli Janachowskiej, który kosztował aż 19 tysięcy złotych!

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: pudelek.pl