Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dzieci Gwiazd

Dzieci Gwiazd

Dzieci gwiazd – jakie są najpopularniejsze?

Dzieci gwiazd możemy oglądać w telewizji, internecie, gazetach czy mediach społecznościowych – zasadniczo bez żadnych wyjątków, a wszystko za sprawą nienasyconego apetytu na wiedzę o naszych ulubionych przedstawicielach świata rozrywki, który ci chętnie zaspokajają.

Informacje o dzieciach gwiazd dostarczane nam są zwykle przez same gwiazdy, które najczęściej chwalą się swoimi pociechami i swoimi sukcesami w macierzyństwie, doradzają w kwestii wychowania dzieci, czy – nieco rzadziej – narzekają na trudy, jakie spotykają ich w nowej sytuacji.

Trudno stwierdzić które dzieci gwiazd są dziś najpopularniejsze. W wielu przypadkach wskazywalibyśmy na te, które mimo młodego wieku idą w ślady rodziców, rozwijając się na przykład w aktorstwie – jednak wówczas musimy zauważyć, że pracują one już na swoje własne nazwisko.

Ogromną popularnością cieszą się te dzieci, które z uwagi na samo urodzenie zapewniły sobie szereg życiowych przywilejów – mowa tu chociażby o brytyjskiej rodzinie królewskiej i jej najmłodszych członkach. W dużej mierze stanowienie narodowego symbolu jest ich powinnością już od najmłodszych lat; powinnością, którą chcąc nie chcąc muszą wypełniać.

Jak się żyje dzieciom gwiazd?

Wbrew pozorom, życie dzieci gwiazd nie zawsze usłane jest różami. Nieraz trudno jest żyć ze świadomością, że patrzy na nas cała Polska – lub nawet cały świat. W najmłodszych latach swojego życia dzieci gwiazd nie mają możliwości ku temu, by przywiązywać jakąś szczególną wagę do swojej pozycji, jednak wraz z upływem lat perspektywa może się zmieniać. Do tego nierzadko mówić możemy o ogromnej presji, jaką dzieci – porównywane do swoich sławnych rodziców – mogą odczuwać.

Niemiej, są też dobre strony takiego życia. Najbardziej oczywistą jest naturalnie bezpieczeństwo finansowe, na które dzieci gwiazd nie mogą narzekać. Innym z pozytywów są znajomości w danej branży, które najprawdopodobniej pomogą im w przyszłości zrobić karierę.

Dzieci gwiazd i kontrowersyjny „sharenting”

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o zjawisku „sharentingu”, które dotyczy nie tylko dzieci gwiazd, ale wszystkich dzieci. „Sharenting” to słowo, które powstało z połączenia dwóch angielskich słów: „share” (dzielić) i „parenting” (rodzicielstwo). Zjawisko to polega na nadmiernym udostępnianiu przez rodziców w sieci zdjęć i filmów z udziałem swojego dziecka.

„Sharenting” w sposób jednoznaczny odbierany jest negatywnie, bo pomimo iż rodzice nie mają żadnych złych intencji w dzieleniu się swoją pociechą z innymi, to jednak obecność tego typu treści może w przyszłości narazić dziecko na ośmieszenie, a nawet zostać wykorzystane w sposób sprzeczny z prawem czy moralnością.

Pokaż więcej

rodzina Mateusza Morawieckiego
14.08.2023 09:47 Premier pochwalił się zdjęciem z rodziną. Kogoś jednak na nim brakuje

Nie wszyscy mogą zdawać sobie sprawę z tego, że Mateusz Morawiecki jest głową wielodzietnej rodziny. Premier jednak coraz częściej chwali się zdjęciami z codziennego życia. Na ostatnim z nich kogoś jednak brakuje.I nie mamy na myśli jego żony Iwony, z którą związany jest już od wielu lat. W ich przypadku studencka miłość przerodziła się w wieloletni związek i udane małżeństwo. Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych, wzbudziło skrajne reakcje. My jednak zwracamy uwagę na coś innego.

Adele
23.02.2022 01:00 Piosenkarka spodziewa się dziecka? Tabloid ogłosił ciążę Adele

Media na całym świecie obiegła niesamowita wiadomość. Według jednego z zagranicznych tabloidów Adele wraz ze swoim partnerem Richem Paulem spodziewa się dziecka. Póki co gwiazda nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia.Jakiś czas temu wokalistka Adele zdradziła, że zamierza powiększyć swoją rodzinę. Fani nie spodziewali się jednak, że może to nastąpić jeszcze w tym roku. W sieci aż huczy o jej domniemanej ciąży!

Sylwia Bomba
10.02.2022 01:00 Córka Sylwii Bomby choruje. "Nic nie robimy, tylko biegamy po lekarzach"

Sylwia Bomba właśnie przekazała swoim fanom niepokojące wieści. Jej trzyletnia córka Antosia usłyszała przykrą diagnozę. Okazało się, ze dziewczynka mierzy się z ciężkimi alergiami. Choroba dziecka to zawsze tragiczna wiadomość dla matki. Nawet niepozorne alergie potrafią być gigantyczną przeszkodą i doprowadzić do wielu powikłań. Przekonała się o tym Sylwia Bomba, która od dwóch dni "tylko biega po lekarzach".

Borys Szyc
07.01.2022 01:00 Córka Borysa Szyca ma już 17 lat. Fani zachwyceni jej urodą

Córka Borysa Szyca właśnie skończyła 17 lat. Z tej okazji aktor postanowił pochwalić się nią w mediach społecznościowych. Złożył jej także życzenia urodzinowe.Córka Szyca zachwyciła fanów swoją urodą. Internauci od razu zaczęli się nad nią rozpływać i składać życzenia urodzinowe. Sonia Wiktoria przekroczyła 17. rok życia. Niedługo będzie pełnoletnia.

Mary Komasa
21.12.2021 01:00 Mary Komasa urodziła. Gwiazd zdradziła płeć i imię dziecka

Mary Komasa właśnie urodziła dziecko. Na świat przyszedł jej pierwszy syn, Victor Antoni Komasa Łazarkiewicz. Z tej okazji gwiazda opublikowała niesamowite zdjęcie na Instagramie. Pokazała się w łóżku szpitalnym tuż po porodzie.Polska wokalistka i kompozytorka właśnie została szczęśliwą mamą. Po 13-latach walki o dziecko wreszcie udało się jej osiągnąć wymarzony cel.

Olivier Janiak
13.12.2021 01:00 12-letni syn Oliviera Janiaka ma aż 180 cm wzrostu. Fani nie mogli wyjść z podziwu

Olivier Janiak podzieliła się na Instagramie ciekawą informacją. Okazało się, że jego 12-letni syn Fryderyk nosi już takie same ubrania, co on. Pomimo młodego wieku chłopiec ma już 180 cm wzrostu! Fani zastanawiają się, czy syn Janiaka pójdzie w ślady rodziców. Wzrost zdecydowanie otwiera mu drzwi do kariery w modelingu. "Rośnij duży synku" - pisze dziennikarz.

Weronika Rosati
13.12.2021 01:00 Córka Weroniki Rosati ma już 4 lata. Gwiazda pochwaliła się dzieckiem

Córka Weronika Rosati rzadko pojawia się w mediach społecznościowych. Prywatność dziewczynki jest mocno chroniona przez jej mamę. Ostatnio jednak gwiazda miała powód, by pochwalić się swoim dzieckiem. Elizabeth skończyła 4 rok życia. Elizabeth przyszła na świat w 2017 roku. Obecnie Rosati sama wychowuje dziewczynkę. Gwiazda spełnia się w macierzyństwie i stara się zapewnić dziecku jak najwięcej prywatności. Jednak z okazji urodzin zrobiła wyjątek.

Justyna Kosela
13.12.2021 01:00 Apel Justyny Koseli do ciężarnych. Chodzi o szczepionki

Justyna Kosela, dziennikarka stacji TVN24, opublikowała na Instagramie post skierowany bezpośrednio do ciężarnych. Przyznała w nim, że sama jest w zaawansowanej ciąży i nie waha się przed szczepieniem. Namawia do tego samego inne kobiety. "Ufam medycynie, a nie zabobonom" - napisała Kosela w swoim poście. Dziennikarka uznała, że ze względów zdrowotnych musi zaszczepić się przeciw koronawirusowi. Pomimo brzucha ciążowego ani przez chwilę się nie zawahała.

Andrzej i Patrycja Sołtysik
12.12.2021 01:00 Żona Andrzeja Sołtysika opowiedziała o macierzyństwie

Podczas emisji programu "Dzień dobry TVN" Andrzej Sołtysik wyznał, że on i jego żona Patrycja, są niepłodni. Mimo to dzięki zabiegowi in vitro udało im się sprowadzić na świat pierwszego syna. Teraz żona Sołtysika zapowiedziała, że planują kolejne dziecko.Patrycja Sołtysik opublikowała na blogu poruszający post, w którym opowiedziała o swoich zmaganiach o dziecko. Razem z mężem musieli zdecydować się na zabieg in vitro, gdyż oboje są niepłodni. Teraz otwarcie przyznaje, że starają się o drugiego malucha.

Iwona Cichosz
11.12.2021 01:00 Iwona Cichosz spodziewa się drugiego dziecka. "Z gratulacjami poczekajcie, aż dziecko przyjdzie na świat"

Miss Świata Głuchych i finalistka "Tańca z gwiazdami" właśnie ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Na Instagramie Iwony Cichosz pojawiło się piękne zdjęcie, na którym gwiazda prezentuje swój krągły brzuch ciążowy. Poprosiła jednak fanów, aby jeszcze jej nie gratulowali."Z gratulacjami poczekajcie, aż dziecko przyjdzie na świat" - napisała na swoim profilu Cichosz. Obserwatorzy jednak nie posłuchali jej nietypowej prośby. Pod fotografią posypały się gratulacje.

Anna Kalczyńska
08.12.2021 01:00 Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala. Przez koronawirusa nie może ich zobaczyć

Anna Kulczyńska podzieliła się na Instagramie przykrą wiadomością. Jej syn i córka obecnie przebywają w szpitalu. Dziennikarka przez pandemię koronawirusa nie może ich nawet odwiedzać. Tegoroczne mikołajki nie były łatwe dla Anny Kulczyńskiej. Znana z TVN-u dziennikarka przyznała, że dwójka jej dzieci wylądowała w szpitalu. Chociaż nie są one zakażone koronawirusem, to kobieta i tak nie może ich zobaczyć na żywo.

Ida Nowakowska z dzieckiem
02.12.2021 01:00 Malutki syn Nowakowskiej nieustannie towarzyszy jej w pracy. "Jak miał sześć tygodni, byliśmy na pierwszym castingu"

-Jak miał sześć tygodni, byliśmy na pierwszym castingu — wyznała w rozmowie dla portalu Jastrząb Post Ida Nowakowska. Pół roku temu gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko — chłopca o imieniu Max Marek. Nowakowska nie chciała wstrzymywać swojej kariery i od razu po porodzie wróciła na ekrany telewizorów. Dziś maluch towarzyszy jej na każdym kroku.Nowakowska zabiera swoje dziecko, gdzie się tylko da. Max Marek jest z nią na planie telewizyjnym, a czasem pojawia się jako towarzysz castingów. Gwiazda nie ukrywa, że jest do dziecka bardzo przywiązana.

Viola Kołakowska
01.12.2021 01:00 Viola Kołakowska cieszy się z choroby własnego dziecka?

- W życiu nie pomyślałabym, że będę się cieszyć z tego, że moje dziecko ma rotawirusa — zaskoczyła swoim wyznaniem Viola Kołakowska. Gwiazda na Instagramie wielokrotnie podważała znaczenie wirusów. Teraz ogłosiła, że cieszy się z choroby dziecka.Viola Kołkowska po raz kolejna zadziwiła fanów swoim odważnym stwierdzeniem. Zdecydowała pochwalić się chorobą własnego dziecka. "Po nieprzespanej nocy szczęśliwa, że moje dziecko ma szansę budować naturalną odporność".

Katarzyna Glinka
30.11.2021 01:00 Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie z brzuchem ciążowym. Przyznała, że był to dla niej ciężki okres

Katarzyna Glinka jest mamą dwójki cudownym dzieci — Leo i Filipa. Chłopców wychowuje razem ze swoim drugim partnerem Jarosławem Bienieckim. Ostatnio gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem z okresu ciąży. Przy okazji zdecydowała się na szczere wyznanie. Glinka przyznała, że pierwszą ciążę przeżywała wyjątkowo mocno. W strachu przed krytyką otoczenia bała się nawet zrobić sesję ciążową. Teraz podchodzi do tego z dystansem.

Mandaryna, Xavier, Fabienne
28.11.2021 01:00 Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego opowiedziały w TVN o swoim dzieciństwie. „Nie mieliśmy przyzwolenia na wszystko"

Fabienne i Xavier to dzieci Michała Wiśniewskiego oraz Mandaryny. Ostatnio nastolatkowie pojawili się w programie "Dzień dobry TVN". Wraz z mamą opowiedzieli o relacjach rodzinnych i dorastaniu.Nie wszyscy wiedzą, że najstarsze dzieci Michała Wiśniewskiego są już dorosłe. Xavier ma 19 lat, a Fabienne - 18. Razem z mamą pojawili się w programie "Dzień dobry TVN". Przyznali, że w dzieciństwie mieli dużą swobodę.

Adam Małysz
27.11.2021 01:00 Adam Małysz o swojej córce: „Jak córka jest szczęśliwa, to i ja jestem szczęśliwy"

24-letnia córka Adama Małysza jakiś czas temu wyszła za mąż. Były skoczek postanowił wypowiedzieć się na temat jej związku. Stwierdził, że Karolina na pewno będzie szczęśliwa.Ślub córki był dla Adama Małysza niewątpliwie niezwykłym wydarzeniem. 24-letnia Karolina wyszła za Kamila Czyża. "Orzeł z Wisły" opowiedział o swoich emocjach dla portalu sport.se.pl.

Ida Nowakowska
27.11.2021 01:00 Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie. Opowiedziała o swoim synku

Ida Nowakowska niedawno urodziła swojego synka Maxa. Dość szybko po porodzie wróciła do pracy. Jakiś czas temu w programie "Pytanie na śniadanie" opowiedziała, czego jej dziecko robić nie może. Wypowiedź może was zaskoczyć. Nowakowska przyznała, że Max nie może patrzeć na ekran telewizora ani komórki. Jej zdaniem zbytnio przyciągają one uwagę malucha, co w ostateczności ma na niego negatywny wpływ.

Anna Dereszowska
23.11.2021 01:00 Anna Dereszowska opowiedziała o późnym macierzyństwie. Martwi się o dziecko

Pomimo dojrzałego wieku, Anna Dereszowska po raz kolejny została mamą. Jednak ciąża po 40. mocno obciążyła jej organizm. Gwiazda postanowiła opowiedzieć o swoich lękach związanych z późnym macierzyństwem. Dereszowska dla magazynu "Viva!" opowiedziała o byciu mamą po 40. Szczerze przyznała, że martwi się o swoje dziecko. Sama doświadczyła traumy po stracie matki. Boi się, że jej malucha spotka to samo.

Anna Dereszowska
23.11.2021 01:00 Anna Dereszowska odpocznie od aktorstwa, aby zająć się dzieckiem

Ciąża po 40. roku życia była dla Anny Dereszowskiej dużym obciążeniem. Gwiazda zdecydowała się zawiesić swoją karierę i skupić na rodzinie. "Będę musiała zwolnić, nie ma innego wyjścia" - stwierdziła.Dereszowska uznała, że jej organizm potrzebuje przerwy. Dojście do siebie po ciąży nie było dla niej proste. Postanowiła skupić się na wychowaniu dziecka. Na jakiś czas zniknie z wielkich ekranów.

Agnieszka Kaczorowska
22.11.2021 01:00 Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak ćwiczy z dzieckiem na rękach. Fanka: ''Nie ryzykowałabym''

Agnieszka Kaczorowska to 29-letnia mama dwójki dzieci. Ostatnio gwiazda udostępniła na Instagramie zabawnym filmik. Pokazała na nim jak łączy aktywność fizyczną z opieką nad niemowlakiem. Jedna z fanek ostrzegła kobietę.Obserwatorka zwróciła uwagę na zachowanie Kaczorowskiej. Ostrzegła ją, że jedno z prezentowanych "ćwiczeń" może zaszkodzić dziecku. Wystarczy się potknąć.

Piotr Jacoń
22.11.2021 01:00 Piotr Jacoń o absurdach w polskim prawie. Rodzina dziennikarza TVN przeszła przez piekło

Piotr Jacoń jest ojcem transpłciowej córki. Dziennikarz TVN w książce "My trans" opowiedział zmaganiach prawnych, z jakimi musiało zmierzyć się jego dziecko. Dziewczynę zmuszono do pozwania rodziców.Jacoń postanowił opowiedzieć rodakom o absurdach, z jakimi muszą się mierzyć osoby transpłciowie w Polsce. Jego córka Wiktoria, aby przejść korektę płci w sensie formalnym, musiała pozwać swoich własnych rodziców. Było to dla rodziny traumatyczne doświadczenie.

Xavier Wiśniewski
21.11.2021 01:00 Tworzą rodzinę patchworkową. Szczere słowa najstarszego syna Wiśniewskiego

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego. Ostatnio chłopak zdradził reporterce portalu jastrzabpost.pl, jak wyglądają jego relacji z rodzeństwem. Poruszył także kwestię licznych żon ojca. Xavier przyznał, że czuje bliskość z każdym z członków swojej rodziny. Utrzymuje nawet stały kontakt z żonami Michała Wiśniewskiego. Nie czuje się źle z faktem, że tworzą rodzinę patchworkową.

Piotr Żyła
21.11.2021 01:00 Wiemy, czym zajmuje się córka Piotra Żyły

Piotr Żyła może pochwalić dwójką dzieci. Pochodzą one ze związku z jego byłą żoną Justyną. Kobieta co jakiś czas pokazuje potomków na Instagramie. Ostatnio fani mogli zobaczyć, czym zajmuje się 9-letnia Karolina. Dziewczynka jest niezwykle utalentowana. Pomimo młodego wieku już świetnie gra na pianinie. Ponadto Justyna Żyła zdradziła, czym dzieci chcą się zajmować, gdy dorosną.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
20.11.2021 01:00 Dowiedzieliśmy się, ile kosztuje sweterek córki Roberta Lewandowskiego. Kwota robi wrażenie

Anna Lewandowska uwielbia chwalić się swoimi dziećmi w internecie. Ostatnio na jej Instastory fani mogli zobaczyć małą Laura w wyjątkowej stylizacji. Cena sweterka, który dziecko ma na sobie, powala!Dziennikarze portalu WP postanowili sprawdzić cenę swetra Laura Lewandowskiej. Okazało się, że nie należy on do najtańszych. Para gwiazd zdecydowanie nie oszczędza na swoich dzieciach.

Cezary Pazura z rodziną
17.11.2021 01:00 Dzieci Cezarego i Edyty Pazurów podpisały specjalną ''umowę rodzeństwa''

Na Instagramie Edyty Pazury ukazało się zdjęcie umowy spisanej przez jej dzieci. Składająca się z 6 punktów "umowa rodzeństwa" mocno rozbawiła internautów. Szczególnie spodobała się im zasada dotycząca dawania sobie "hajsu".Umowa spisana przez Antka i Amelię wprawiła Edytę Pazurę w osłupienie. Musiała podzielić się nią ze swoimi fanami. Niektóre punkty regulaminu są bardzo zaskakujące.

Rafał Trzaskowski z żoną
17.11.2021 01:00 Rafał Trzaskowski opublikował zdjęcie z noworodkiem. „Patrycja jest wcześniakiem"

Rafał Trzaskowski opublikowała na Instagramie zdjęcia ze szpitala św. Zofii. Przy okazji pochwalił fachową opiekę i profesjonalny sprzęt, które umożliwiły nowo narodzonej Patrycji dojść do zdrowia. Dziewczynka była wcześniakiem. Po urodzeniu ważyła zaledwie 380g.Polityk opublikował zdjęcie z małą Patrycją — wcześniakiem urodzonym w warszawskim szpitalu. Trzaskowski zapewnił, że dzięki pomocy WOŚP dziewczynka będzie mogła wrócić zdrowa do domu.

Ewa Drzyzga
17.11.2021 01:00 Ile dzieci ma Ewa Drzyzga? Początki macierzyństwa nie były dla niej łatwe

Ewa Drzyzga przez lata dzieliła czas pomiędzy pracą a wychowaniem dzieci. Gwiazda przyznała, że nie był to dla niej łatwy okres. Prawie w ogóle nie spała. Dziś jednak jest wdzięczna za chwile spędzone ze swoimi pociechami.Drzyzga rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Jednak czasem zdarzy jej się otworzyć. Jakiś czas temu opowiedziała o przeszkodach, jakie spotkały ją na drodze macierzyństwa.

Marina Łuczenko z synem
16.11.2021 01:00 Żona Szczęsnego podczas meczu robiła zdjęcia 3-letniemu synkowi. Została skrytykowana

Żona Wojciecha Szczęsnego, wywołała niemałą burzę swoim zachowaniem na meczu męża. Wykorzystała swojego kilkuletniego syna i zrobiła mu zdjęcia w bluzie promującej jej najnowszy singiel. Internauci skrytykowali ją za rozbieranie chłopca podczas meczu.Marina Łuczenko-Szczęsna miała specjalnie zdjąć synowi kurtkę, aby zrobić mu zdjęcie w bluzie z logiem swojej płyty. Internauci uznali, że kobieta zignorowała niską temperaturę na zewnątrz i naraziła zdrowie chłopca.