portalparentingowy.pl
Dziecko znanej wokalistki

screen youtube.com/elliegoulding

Ellie Goulding spodziewa się dziecka. Artystka przekazała radosną nowinę

24 Lutego 2021

Autor tekstu:

Karol Zaborowski

Udostępnij:

Ellie Goulding jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych brytyjskich wokalistek. Jej hity mogliśmy słyszeć już niejednokrotnie w rozgłośniach na całym świecie, a teraz artystka potwierdziła, że spodziewa się dziecka.

Ellie Goulding dzięki swojej twórczości stała się prawdziwą światową gwiazdą. Artystka przez lata skupiała się na swojej karierze, ale od 2019 roku realizuje się też jako żona. To właśnie w tym roku poślubiła Caspara Joplinga, który jest od niej młodszy o sześć lat.

Teraz wyszło na jaw, że para spodziewa się dziecka. Co ciekawe, Ellie przez długi czas ukrywała swój błogosławiony czas i dopiero teraz postanowiła podzielić się radosną nowiną, chociaż zrobiła to w dosyć niecodzienny sposób.

Ellie Goulding jest w ciąży

Życie prywatne wielu gwiazd już dawno przeniosło się do świata wirtualnego. Profile na portalach społecznościowych pełne są zdjęć i relacji gwiazd z całego świata i to właśnie tam najczęściej można znaleźć informacje o zmianach w ich życiu, a w tym także o spodziewanych narodzinach potomstwa.

W przypadku Ellie Goulding inormacja o jej ciąży również została ujawniona za pośrednictwem konta na Instagramie, jednak artystka nie zamieściła wpisu na swoim profilu. Zrobił to za nią brytyjski Vogue, który na swoim profilu, zamieścił zdjęcie artystki z widocznym ciążowym brzuszkiem.

Gratulacje dla Ellie Goulding! 34-letnia piosenkarka przygotowuje się do powitania swojego pierwszego dziecka wraz z mężem - czytamy.

Co ciekawe, w wywiadzie wokalistka wyznała, że w ciąży była już w sierpniu ubiegłego roku podczas występu w Victoria & Albert Museum. Jednak wtedy jeszcze o tym nie wiedziała i w tamtym momencie planowanie dziecka wydawało się jej niemożliwością.

Na szczęście wokalistka stanowczo zmieniła swoje nastawienie i teraz jest niezwykle szczęśliwa z tego, że już za kilka miesięcy będzie mogła spełniać się również jako mama.

Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam, że żyję - wyznała.

Jak na razie brak informacji co do płci dziecka, jak i planowanego imienia. Jednak jesteśmy przekonani, że nie ważne, czy będzie to synek, czy też córeczka i Ellie da z siebie wszystko, wychowując i opiekując się dzieckiem. Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: plotek.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ida Nowakowska szczerze o chrzcie syna

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Aleksandra Szwed pochwaliła się córeczką i ukochanym. Wzruszający widok

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Karczmarczyk przekazała radosną nowinę. Właśnie urodziła

Czytaj więcej >