Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko > Kilkuletnia dziewczynka skradła serca zgromadzonych. Internauci zachwyceni nagraniem ze ślubu
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 19.07.2022 16:52

Kilkuletnia dziewczynka skradła serca zgromadzonych. Internauci zachwyceni nagraniem ze ślubu

Ślub
fot. .tiktok.com/@stephxlauren/

Kilkuletnia dziewczynka skradła swoim wejściem serca wszystkich zgromadzonych na weselu. Według autorki wideo miała pojawić się przed ołtarzem, trzymając w ręce bukiet kwiatów. Chociaż zapomniała o tym drobnym szczególe, to i tak zgrabnie wybrnęła z sytuacji.

Goście byli zachwyceni małą dziewczynką, która wkroczyła na długi dywan podczas ceremonii. Jej uroda zrobiła takie wrażenie, że jeden z gości postanowił ją nagrać i udostępnić filmik w sieci. Nagranie szybko stało się hitem.

Kilkuletnia dziewczynka zachwyciła podczas wesela

Z roku na rok coraz więcej par decyduje się na zorganizowanie wesela bez dzieci. Boją się, że maluchy będą rozrabiać podczas uroczystości i sprawią zbyt dużo kłopotów. Możliwe jednak, że po zobaczeniu tego nagrania wiele młodych par zmieni zdanie na ten temat. Kilkuletnia dziewczynka z krótkiego wideo udowodniła, że dziecko może okazać się prawdziwym skarbem podczas ślubu.

Użytkowniczka TikToka kryjąca się pod nazwą stephxlauren pokazała, jak dziewczynka w długiej białej sukience kroczy w kierunku ołtarza. Kilkulatka nie musi się nawet starać, by wywołać rozczulenie wśród zgromadzonych. Jej uroda i nieśmiały uśmiech natychmiast skłaniają wszystkich do radości.

W pewnym momencie dziewczynka zaczyna obracać się wokół własnej osi, sprawiając, że wszyscy wybuchają śmiechem. Niewątpliwie jej obecność na ceremonii na długo zapadła wszystkim w pamięci.

Nagranie z dziewczynką hitem sieci

Nie tylko goście weselni byli zachwyceni kilkuletnią dziewczynką. Również internauci licznie zareagowali na udostępnione z nią wideo. Na daną chwilę prawie pół miliona osób polubiło krótki filmik. Ponadto setki użytkowników pozostawiło po sobie komentarz.

- Jest aniołkiem!

- Jaka piękna dziewczynka

- Była taka dumna z tego, że pięknie wygląda

- Jest olśniewająca. Wszystkie druhny się do niej uśmiechają

- Nie potrzebne jej kwiaty, wygląda zachwycająco i jest taka spokojna — czytamy.

Zobacz wideo:

@stephxlauren When you lose your bouquet but still work it! 🌸 #flowergirl #wedding ♬ original sound - user8158176511298

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Tagi: ślub