Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Maja Hyży urodziła. Po porodzie przekazała zaskakujące wieści, "nie będę odpoczywała"
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 11.07.2022 16:40

Maja Hyży urodziła. Po porodzie przekazała zaskakujące wieści, "nie będę odpoczywała"

Maja Hyży EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Kilka dni temu Maja Hyży powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Tuż po ogłoszeniu wieści o narodzinach udzieliła pierwszego wywiadu, w którym zdradziła swoje dalsze plany. Fani mogą się zdziwić.

Ciążę Mai Hyży obserwowała prawie cała Polska. W mediach regularnie pojawiały się informację dotyczące odważnych stylizacji artystki, a także kontrowersyjnych sesji z odsłoniętym brzuchem. Po porodzie gwiazda podjęła kolejną nietypową decyzję.

Maja Hyży urodziła!

- Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale - napisała Maja Hyży pod zdjęciem ze swoją nowo narodzoną córką.

Dziewczynka przyszła na świat w pełni zdrowa i szybko pojechała ze szpitala do domu wokalistki. Tym sposobem dołączyła do gromadki składającej się z bliźniaków Aleksandra i Wiktora oraz córeczki Antoniny. Przypominamy, że dwaj chłopcy są jeszcze owocem małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Maja jednak rozstała się z nim w 2013 i związała z Konradem Kozakiem.

Co Maja Hyży planuje po ciąży?

Jak się okazuje, narodziny córeczki nie sprawią, że Maja Hyży zwolni ze swoją karierą. Podczas rozmowy z "Faktem" gwiazda zdradziła, że ma bardzo ambitne plany. Nie zamierza rezygnować z pracy dla macierzyństwa.

- Po narodzinach Zosi nie będę wypoczywała. Już dwa tygodnie po porodzie będę nagrywała teledysk z Komodo, a w sierpniu czeka mnie trasa z Dwójką. Biorę więc dwa bobasy pod pachę i jedziemy — wyjawiła.

Jak artystka zamierza połączyć wszystkie obowiązki? Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich.

- Oczywiście to wszystko kwestia siły, dobrej organizacji i pomocy, przede wszystkim mojego partnera, mamy, babci i mojego menedżera.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: fakt.pl, kobieta.pl

Tagi: Maja Hyży