portalparentingowy.pl > Zdrowie i pielęgnacja dziecka > Małgorzata Socha podzieliła się odważnym wyznaniem. Kobiety ruszyły z podziękowaniami
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 11.11.2023 15:09

Małgorzata Socha podzieliła się odważnym wyznaniem. Kobiety ruszyły z podziękowaniami

Małgorzata Socha nie mam macicy
Fot. Instagram/East News

To zdjęcie aktorki wywołało niemałe poruszenie w sieci. Tysiące fanek ruszyło z podziękowaniami i wyrazami solidarności, by chwilę potem zdenerwować się na gwiazdę oraz produkcję serialu, w którym gra. 

Małgorzata Socha: mięśniaki macicy

Nie raz, nie dwa mogliśmy oglądać aktorkę angażującą się w akcje profilaktyczne dotyczące nowotworów. Gwiazda jest m.in. ambasadorką kampanii “Rak Chadza Wspak” Dolnośląskiego Centrum Onkologii. Czy to ona namówiła producentów serialu do podjęcia tak ważnego wątku?

Okazuje się, że w najbliższych odcinkach serialu dowiemy się, że Inga, którą gra Małgosia mierzyła się z mięśniakami macicy. Niestety, z powodu zaniedbania, nowotwory rozrosły się i musiała przejść poważną operację. 

EN_01598126_0141.jpg

Aktorka o histeroktomii

Inga z cieszących się nieustanną popularnością "Przyjaciółek" zaskoczyła wszystkich najnowszym zdjęciem na Instagramie. Małgorzata Socha trzymająca tablicę z napisem "Nie mam macicy" poruszyła wiele fanek.

Okazuje się, że serialowa postać przeszła zabieg histerektomii, czyli usunięcia macicy. Ujawnienie tego wątku sprawiło, że wiele kobiet odważyło się powiedzieć o swoich doświadczeniach. 

EN_01566350_0009.jpg

Fanki wspierają Małgorzatę Sochę

Zdjęcie z napisem zawierającym osobiste wyznanie pojawiło się na profilu serialu "Przyjaciółki". To ważny przekaz dla tysięcy oglądających produkcję kobiet, które mogą identyfikować się ze znaną aktorką.

W komentarzach wiele z nich podzieliło się swoimi przeżyciami i przyznało do przejścia zabiegu usunięcia macicy. Mówienie głośno, tym bardziej przez osobę tak rozpoznawalną, pozwoliło kobietom zrzucić brzemię wstydu. 

Z drugiej strony wiele fanek Małgosi czuło się zawiedzionych, że cała akcja jest jedynie zabiegiem reklamowym, który ma przyciągnąć kobiety przed telewizory i nabić oglądalność programowi. 

Zobacz też:

Małgorzata Socha dodała zdjęcie z dziećmi. Internauta skomentował w poruszający sposób

Małgorzata Socha opowiedziała o swoich ciążach. "Byłam najważniejsza"

Gorzkie wyznanie Wojciechowskiej. Otworzyła się na temat nieudanego małżeństwa i zdrowia córki