Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > Mega okazje w Lidlu. Klocki Lego na Dzień Dziecka tańsze niż w innych sklepach
Marta Uler
Marta Uler 07.05.2024 16:59

Mega okazje w Lidlu. Klocki Lego na Dzień Dziecka tańsze niż w innych sklepach

lidl
Fot. Iberion

Jeden z ulubionych dyskontów Polaków proponuje wyjątkowe okazje na Dzień Dziecka. Ponieważ święto zbliża się wielkimi krokami, zaczynamy już rozglądać się za prezentami. A co lubią niemal wszystkie maluchy? Oczywiście, klocki Lego.

Dlatego w Lidlu możemy już dziś kupić zestawy, o których marzą nasze pociechy. W dodatku, jak zapewnia sieć – w lidlowych, czyli bardzo niskich cenach. Jednak Lego z Lidla jest zaledwie ciut tańsze niż gdzie indziej. 

Promocje Lidla – to lubimy

Lidl to jeden z naszych ulubionych dyskontów. Bywa, że możemy kupić tam artykuły potrzebne do domu w naprawdę okazyjnych cenach. Jednak – nie zawsze. By nie dać się zrobić "w balona”, najlepiej jest śledzić gazetkę. Jeśli będziemy sięgali po te towary, które rzeczywiście mają obniżone ceny – jesteśmy wygrani. 

Zakupy z gazetką i/lub aplikacją to jest naprawdę dobre rozwiązanie. Czasem warto kupować nie to, czego akurat potrzebujemy, ale po prostu to, co jest w promocji. Np. jeśli nawet mamy w domu prawie pełny płyn do prania, a akurat jest na niego mega obniżka, dobrze go i tak kupić. W końcu i będziemy go przecież potrzebowali. Ta zasada sprawdza się w odniesieniu do naprawdę wielu produktów, może tylko poza tymi, które mają krótszą datę ważności.

Fot. Pixabay/StockSnap

Lego na Dzień Dziecka z Lidla – warto?

Najnowsza gazetka Lidla przygotowana została już z myślą o najmłodszych, w końcu Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jedną z proponowanych okazji ma być szeroki wybór klocków Lego. To może być finansowy strzał w dziesiątkę, ale raczej z punktu widzenia sieci. O co chodzi?

Sprawdziliśmy, ile kosztują w innych sklepach oferowane przez Lidl zestawy Lego. Okazało się, że wiele z nich ma ceny bardzo podobne, a różnice są naprawdę niewielkie. Zwykle rzędu 1-3 zł, w dodatku nie zawsze na plus dla naszych portfeli – czasem także na minus. Niektóre klocki są natomiast wyraźnie droższe, np.:

  • zestaw Lego nr 75345 - kosztuje w Lidlu 74,90 zł, podczas gdy można go kupić już za 69 zł,
     
  • zestaw Lego nr 10931 – kosztuje w Lidlu 64,90 zł, a można znaleźć go w cenie ok. 62 zł,
     
  • zestaw Lego nr 75372 – kosztuje w Lidlu 99,90 zł i to rzeczywiście jest okazja, bo w internecie co prawda też można upolować taką cenę, ale zwykle oscyluje ona wokół 139 zł.

Prezenty na Dzień Dziecka

Promocja na klocki Lego w Lidlu ma trwać do soboty 11 maja. Czy warto z niej skorzystać? Tu już odpowiedzieć musimy sobie sami. Jeżeli poszukujemy akurat któregoś z oferowanych przez sklep zestawów, to czemu nie. Ceny nie są specjalnie zawyżone, więc podczas zakupów wygodnie nam będzie po prostu dołożyć do wózka jeszcze jeden produkt i prezent na Dzień Dziecka mieć już "załatwiony”.

Lecz jeżeli sądzimy, że klocki te "trzeba brać”, bo skoro w są w Lidlu, to na pewno jest to okazja oraz mega promocja, to – nie jest to dobre podejście. Klocki, jak klocki, a ceny – przeciętne. Można poszukać ciekawszych, gdzie indziej.

Zobacz także:

Genialny pomysł na zabawkę w podróży. Wystarczą klocki lego i klej na gorąco

Mega promocja w Lidlu. Mamy pokochały ten komplet dla dzieci

Jak wyglądają ciche godziny w Lidlu? Poszłam tam z dzieckiem, by sprawdzić

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?