Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko 0-2 > Muniek Staszczyk został dziadkiem. Zamieścił zabawny wpis

Muniek Staszczyk został dziadkiem. Zamieścił zabawny wpis

Muniek Staszczyk i jego wnuczka
Fot. Instagram/ muniekstaszczyk_official

Lider zespołu T.Love, Muniek Staszczyk poinformował niedawno swoich fanów, że po raz pierwszy został dziadkiem! Nie ukrywał dumy i radości z tego, że jego rodzina powiększyła się o malutką dziewczynkę.

Szczęśliwy dziadek zamieścił w swoich mediach społecznościowych zabawny wpis i zdjęcie wnuczki. Zdradził też, jakie imię dostała ta śliczna kruszynka. Fani zespołu spieszą z gratulacjami.

Muniek Staszczyk został dziadkiem!

Muniek Staszczyk niedługo skończy 61 lat. Muzyk ma na swoim koncie wiele sukcesów, ale najważniejszym z nich jest stworzenie szczęśliwej rodziny. Kilka dni temu Staszczyk został dziadkiem!

Ogłosił to na swój sposób: opublikował zdjęcie ślicznego noworodka w szpitalnym łóżeczku z podpisem: "Jeeeest Romcia!!! Zostalem Rocknroll Grand Daddy! Yeah". Posypały się gratulacje od fanów i innych muzyków, na przykład od Tomasza Organka i Mary Syll.

Fani także wyrazili swoją radość: "O Panie, żarty się skończyły... Piękne imię, piękna Romcia", "Nowy rozdział, wszystkiego dobrego". W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń zdrowia i szczęścia dla dziewczynki, jej rodziców i dziadków.

Wspaniałe imię dla dziewczynki

Dumny dziadek nie kryje swojej wielkiej radości. Z wpisu dowiadujemy się, że dziewczynka ma na imię Romcia, co może być zdrobnieniem od imion Roma, Romana lub Romualda.

Roma to zdecydowanie najpopularniejsze z nich, ale nadal bardzo oryginalne. W 2023 roku otrzymały je tylko 23 dziewczynki. A jest naprawdę piękne. I ma wspaniałe znaczenie.

Roma to silna kobieta. Jednak przy swojej mocnej osobowości jest głęboko współczująca i pełna altruizmu. Do tego bardzo wrażliwa, więc chętnie opiekuje się tymi, którzy mają mniej. Oddałaby bliźniemu ostatnią koszulę, bo rzeczy materialne nie mają dla niej znaczenia. O wiele bardziej liczy się dla niej wyobraźnia, relacje i spokój.

Rodzina Muńka Staszczyka

Muniek Staszczyk raczej kojarzy nam się z rockendrollowym życiem, wyrazistymi poglądami i żywiołowymi koncertami. Jednak muzyk wiedzie spokojne życie rodzinne. W 1989 roku poślubił Martę Kucharzak, para doczekała się dwójki dzieci: Jana i Marii.

Mała Romcia jest właśnie dzieckiem jego córki. Kiedy Maria była w ciąży, muzyk nie krył swojej radości przed obserwatorami w mediach społecznościowych. Wstawił zdjęcie, na którym pozuje z ciężarną córką. "Za 2 miesiące będę Dziadkiem!!! Yeah!" - napisał. Wyraźnie widać, że rodzina daje mu mnóstwo szczęścia.

Zobacz także:

Mama Pięcioraczków padła ofiarą oszustwa. Dominika ostrzega innych

Dagmara Kaźmierczak bije rekordy w "Tańcu z Gwiazdami". Jak tam trafiła?

Pierwsza Komunia jak tandetny festyn. Takie paznokcie robią dzieciom

Polub PortalParentingowy.pl na Facebooku i bądź z nami na bieżąco