Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Nastolatka urodziła dziecko w swoim pokoju?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 01.11.2021 01:00

Nastolatka urodziła dziecko w swoim pokoju?

Brzuch ciążowy
fot. Foxline, canva.com (zdjęcie ilustracyjne)

17-latce z Indii przydarzyła się nietypowa sytuacja. Ze strachu przed konsekwencjami ukrywała przed bliskimi ciążę. Gdy zaczęły się bóle porodowe, zamiast ruszyć do szpitala, zamknęła się w swoim pokoju. Urodziła z pomocą... filmików na Youtubie!

Nastolatka zaszła w ciążę z 21-letnim mężczyzną. Jej rodzice nic o tym nie wiedzieli. Przesiadywała całe dni w pokoju i udawała, że uczy się do egzaminów. Chłopak poradził jej, aby urodziła dziecko przy pomocy filmów instruktażowych na Youtubie.

Poród przy pomocy Youtube'a

20 października 17-latka z Indii urodziła swoje pierwsze dziecko. Przez cały okres ciąży ukrywała swoją przypadłość. Aby prawda nie wyszła na jaw, nastolatka postanowiła urodzić w sekrecie. Gdy poczuła pierwsze skurcze, zamknęła się w swoim pokoju.

Idąc za radą swojego 21-letniego chłopaka dziewczyna włączyła tutorial na Youtubie. Dzięki filmowi instruktażowemu udało jej się samodzielnie przejść przez moment porodu. Pod koniec odcięła pępowinę i pozbyła się łożyska. Jej rodzice niczego się nie domyślili.

Poród w pokoju nastolatki

Po porodzie dziewczyna postanowiła dalej ukrywać fakt istnienia dziecka. Jego płacz był jednak zbyt głośny. Rodzice domyślili się, że ich córka ukrywa kogoś w pokoju. Gdy zobaczyli ją z niemowlakiem na rękach, wpadli w szał. Zgłosili sprawę na policję, a chłopaka aresztowano.

21-latek z 17-latką byli w związku od trzech lat. O wszystkim wiedzieli rodzice dziewczyny. Jednak, kiedy ich córką urodziła dziecko, oskarżyli chłopaka o przemoc. Według indyjskiego prawa grozi mu teraz kara za gwałt.

- To bardzo szokujący incydent. Nie tylko to, że dziewczyna była maltretowana u niej przez znaną jej osobę. Ze strachu ukrywała ciążę przed rodziną. Była w traumie i cierpieniu — tak sprawę skomentował przedstawiciel indyjskiej organizacji ds. opieki nad dziećmi.

Źródło: ofeminin.pl

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy: