Ciąża: kobieta pozwała lekarza
fot. unsplash.com/Anastasiia Chepinska
Karol Zaborowski - 28 Marca 2021

Nigdy nie chciała mieć dzieci. Kiedy urodziła córkę, pokochała ją od pierwszego wejrzenia

Lori Cichewicz chciała poddać się zabiegowi podwiązania jajowodów, jednak lekarz się nie zgodził, ponieważ według niego, kobieta była bezpłodna. Po tym, jak Lori zaszła w ciążę postanowiła pozwać swojego ginekologa.

Lori Cichewicz chciała poddać się zabiegowi podwiązania jajowodów, aby mieć pewność, że nie zajdzie w ciążę. Jednak ginekolog, do którego się udała, nie wyraził zgody na zabieg, stwierdzając, że Amerykanka go nie potrzebuje. Według wyników badań, które przeprowadził lekarz, wynikało, że Lori ma w pełni niedrożne drożne jajowody, co miało oznaczać całkowitą niepłodność.

Po zapoznaniu się z wynikami lekarz zalecił Lori, żeby ta odstawiła nawet tabletki antykoncepcyjne, które do tej pory przyjmowała. Kobieta posłuchała rady lekarza, jednak po trzech latach okazało się, że ginekolog się pomylił, a Lori zaszła w ciążę.

Zaszła w ciążę, choć według lekarzy była bezpłodna

Choć Lori nie planowała ani nie chciała zajść w ciążę, to postanowiła, że urodzi swoją córkę. Sama ciąża była dla niej bardzo stresująca, to od razu pokochała swoją córkę, kiedy ta tylko przyszła na świat. Mała Reagan przyszła na świat w 2011 roku i od razu stała się oczkiem w głowie swojej mamy.

- Jest pełna życia, kochająca, miła, słodka. Jest wszystkim, co mogłam sobie wyobrazić! - stwierdziła Lori Cichewicz po narodzinach córki.

Osoby, które mogą wysłać dzieci do przedszkola. W ich wypadku obostrzenie nie obowiązujeOsoby, które mogą wysłać dzieci do przedszkola. W ich wypadku obostrzenie nie obowiązujeCzytaj dalej

Lori obawia się o przyszłość swojej córki. Opieka nad nią jest droga i wymaga specjalistycznych środków, aby w przyszłości życie Reagan było łatwiejsze.

- Jestem coraz starsza... Czy zobaczę Reagan kończącą studia? Czy będę przy niej podczas jej ślubu? - wyznała.

Co więcej, w 2016 roku sąd apelacyjny w Michigan orzekł, że Lori nie może starać się o środki finansowe na utrzymanie dziecka. Mogła jednak starać się odszkodowanie za stres związany z nieplanowaną ciążą, a także błędem lekarskim, co też postanowiła zrobić.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

źródło: Parenting.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News