portalparentingowy.pl > Dziecko > Noworodek urodził się z blond fryzurą jak u Gordona Ramsaya
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 23.03.2022 04:19

Noworodek urodził się z blond fryzurą jak u Gordona Ramsaya

ta
Fot: Tik Tok, sarbeeston

Sarah Beeston wraz ze swoim partnerem spodziewała się dziecka. Kiedy w końcu doczekali się narodzin syna nie mogli wyjść ze zdumienia przez to jak wyglądał. Nawet lekarze byli zdziwieni. Matka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem i krótkim filmikiem z dnia narodzin.

Popularna influencerka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami nowo narodzonego syna, który zadziwił wszystkich swoim niezwykłym wyglądem.

Niezwykłe dziecko

Sarah Beeston i jej mąż Derik, mieszkają w Oahu na Hawajach. Para pobrała się pięć lat temu i od tego czasu tworzy szczęśliwe małżeństwo, czego dowiedzieć się można z mediów społecznościowych. Sarah jest znaną influencerką, która aktywnie prowadzi profile na TikToku, Instagramie czy YouTube.

Pewnego razu Sarah podzieliła się informacją, że jest w ciąży. Rodzice z niecierpliwością oczekiwali narodzin dziecka. Nie spodziewali się jednak, że jego wygląd będzie tak niezwykły.

“Robił to przez całą ciążę. Mówił, że nasze dziecko nie będzie miało włosów” - wyznała Sarah.

Ojciec był w szoku, gdy go zobaczył

Gdy na świat przyszedł ich syn, nie mogli wyjść ze zdumienia. Miał bujną czuprynę w kolorze blond. Influencerka podzieliła się jego zdjęciem w sieci. Internauci byli zachwyceni, a niektórzy porównywali chłopca do sławnego kucharza, Gordona Ramsey’a, który również jest posiadaczem bujnych blond włosów.

Na udostępnionym przez Sarę nagraniu widać jak Derek nie może wyjść z szoku, patrząc na swojego nowo narodzonego syna. Trzeba przyznać, że na prawdę jego uroda jest niezwykła!

“On jest taki słodki” - zachwycał się Derek, patrząc na synka.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: webniusy.com