Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Sandra Kubicka urodziła dwa miesiące przed terminem. Imię jej synka oznacza "silny jak lew”
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 27.05.2024 09:58

Sandra Kubicka urodziła dwa miesiące przed terminem. Imię jej synka oznacza "silny jak lew”

Kubicka Baron dziecko
Fot. KAPiF

16 maja 2024 roku Sandra Kubicka urodziła syna. Przez 9 dni ta informacja była utrzymywana w tajemnicy, bo chłopiec przyszedł na świat przedwcześnie.

Radosną nowinę przekazał ze sceny na Sopot Hit Festiwal dumny tata - Alek Baron. Zarówno modelka, jak i dziecko są już w domu. Para wybrała dla chłopca piękne imię. 

Sandra Kubicka urodziła wcześniaka

33t 6d - każda mama wie, że to za wcześnie. Sandra Kubicka urodziła synka prawie 2 miesiące przed terminem. Było groźnie. 

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33. tygodniu + 6. dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu.

Pisała w mediach społecznościowych modelka. 

To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki - patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a Ty nie możesz nic zrobić, ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości, a naszym najlepszym przyjacielem był czas.

Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat, Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam, jak silni jesteśmy razem jako rodzina. Moja wymarzona rodzina... Nikt, ani nic nas już nie złamie. Kocham Was @alekbaron & Leosiu.

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka nazwała syna Leonard

Leonard oznacza “silny jak lew”. To doskonałe imię dla małego wojownika. Syn Sandry Kubickiej i Alka Barona od początku udowadnia swoją siłę. 

Święty noszący to imię to patron kobiet rodzący, chorych umysłowo i więźniów. Mówi się, że jest przy tych, którzy są osłabieni sytuacją, w której się znaleźli. To piękne imię ma też cienką stronę, Leonard to miano jednego z demonów. 

Jaki charakter ma Leonard

Mężczyzna noszący to imię nie ustaje w poszukiwaniu swojej życiowej ścieżki. Doskonałym przykładem jest Leonardo da Vinci. Osobom o imieniu Leonard przypisuje się genialny umysł, ich inteligencja wbrew bije po oczach. Nie da się koło niego przejść obojętnie.

Leonard nie boi się wyzwań, które stawia przed nim życie. Uwielbia dążyć do ideału i ściga się wyłącznie ze sobą, bo nikt inny nie jest w stanie go dogonić. Zdaje się mieć zupełnie inne spojrzenie na świat, niż wszyscy wokół. Gdy inni ulepszają to, co jest, on odkrywa nowe aspekty, które wykraczają poza wszystko, co dotąd znaliśmy. 

Leonard to wcielenie mądrości

Nadając dziecku imię Leonard, Sandra Kubicka złożyła w nim wielkie nadzieje. Mężczyna o tym imieniu jest wrażliwy na krzywdę innych, bardzo empatyczny i pracowity. 

Leonard łatwo uczy się nowych rzeczy i chętnie tą wiedzą się dzieli. Otoczenie może odnosić wrażenie, że Leonard urodził się, by uczynić ich świat lepszym. Małemu Leosiowi i szczęśliwym rodzicom życzymy przede wszystkim zrowia i samych radosnych chwil.

Nie zdecydowaliśmy się na publikację zdjęć Sandry i Barona z synem ze względu na poszanowanie ich prywatności. Oboje świeżo upieczeni rodzice mają ograniczony dostęp do publikowanych materiałów. Modelka wielokrotnie podkreślała, że zależy jej na zachowaniu pierwszych chwil z dzieckiem dla siebie. 

Zobacz także:

Te imiona noszą ludzie z trudnym charakterem. Życie z nimi jest bardzo wymagające

Czy w ciąży można latać samolotem? Tych zasad ciężarna powinna przestrzegać

Co za zwrot akcji! Tak dzieci Cichopek i Hakiela zareagowały na ciążę Dominiki