Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Syn Michała Wiśniewskiego opowiedział o relacjach w rodzinie
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 23.03.2022 04:29

Syn Michała Wiśniewskiego opowiedział o relacjach w rodzinie

Xavier Wiśniewski
fot. Instagram, m_wisniewski1972

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o relacji z rodzeństwem i byłymi żonami wokalisty Ich Troje.

Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny jest już dorosły i niedawno nawet zdradził, że wyprowadził się z domu rodzinnego. Nastolatek postanowił żyć na własną rękę. Jest ambitnym młodym człowiekiem, który stara się pogodzić studia z pracą.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Xavier jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego. Po nim na świat przyszły kolejne dzieci muzyka: Fabienne, Etiennette, Vivienne i Falco. 19-latek w rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o relacjach z rodzeństwem.

- Zawsze ta odpowiedzialność była. My jesteśmy rodziną patchworkową, ale zawsze jak przyjeżdżaliśmy do taty, to nigdy nie było czegoś takiego, że każdy był z innej mamy. Zawsze każdy był tym samym rodzeństwem. Oczywiście, gdzieś była ta odpowiedzialność, ale nie czułem żadnej presji, to było naturalne.

Syn Wiśniewskiego o jego żonach

Xavier Wiśniewski jest synem Michała Wiśniewskiego i jego drugiej żony Marty Wiśniewskiej, z którą lider Ich Troje ma także córkę Fabienne. Wcześniej muzyk był mężem Magdy Femme, a po rozwodzie z Mandaryną wziął ślub z Anną Świątczak, z którą doczekał się dwóch córek: Etiennette i Vivienne. Jego żoną była także Dominika Tajner, obecnie natomiast Michał Wiśniewski jest w związku małżeńskim z Polą, z którą wziął ślub w marcu 2020 roku. Razem mają syna Falco. W rozmowie z Jastrząb Post syn Wiśniewskiego wyznał, że każda z żon jego taty jest inna, ale ze wszystkimi ma bardzo dobry kontakt. - Każda jest inna. Cieszę się, że mój tata jest teraz bardzo szczęśliwy. Bardzo tego potrzebował. Jestem dumny, że on jest teraz zdrowym człowiekiem. Wychodzi, rozmawiam z nim i widzę, że jest faktycznie bardzo szczęśliwy. Dużo mu to daje też energii, której potrzebuję, bo non-stop pracuje. Ale ja mam dalej kontakt z byłymi żonami bardzo dobry. Utrzymujemy ten kontakt, rozmawiamy. Jest w porządku, chociaż z każdą z nich ten kontakt jest zupełnie inny.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: jastrzabpost.pl