Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Syn Michała Wiśniewskiego

Syn Michała Wiśniewskiego

Wiśniewski Michał
15.02.2022 01:00 Syn Michała Wiśniewskiego miał koronawirusa. Jak się czuje?

Syn Michała Wiśniewskiego chorował na COVID-19. Artysta opowiadał o swoim najmłodszym dziecku w rozmowie z Faktem. Na szczęście Falco już czuje się dobrze, a spokojni rodzice mogą cieszyć się jego prawidłowym rozwojem.Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci. Najmłodsze z nich, syn Falco jest owocem artysty i jego piątej żony Poli. Lider Ich Troje zawsze marzył o dużej rodzinie i kocha wszystkie swoje dzieci, jednak przyznaje, że może ze względu na wiek, w wychowanie najmłodszego dziecka angażuje się najbardziej.

Wisniewski, Rusin, Kalczyńska
19.01.2022 01:00 Wiśniewski, Rusin, Kalczyńska - polskie gwiazdy walczą o Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży

Niedawno cały kraj obiegła informacja o odwołaniu dotacji publicznych dla Telefonu Zaufania dla dzieci i młodzieży. Od 2022 roku Fundacja będzie musiała liczyć na wsparcie osób prywatnych. Polacy natychmiast zareagowali i utworzyli zbiórkę pieniędzy na ratowanie infolinii. Swoją opinią podzieliły się również największe polskie gwiazdy.Xavier Wiśniewśki, Anna Kalczyńska i Kinga Rusin — te gwiazdy natychmiast zareagowały na informację o przerwaniu dotacji. Poruszyli temat problemów psychicznych wśród najmłodszych i skrytykowali polski rząd za podjęte decyzje.

Xavier Wiśniewski
18.01.2022 01:00 Syn Wiśniewskiego opowiedział o myślach samobójczych. "Dzieciaki nie wiedzą gdzie szukać wsparcia"

Jakiś czas temu rząd podjął decyzję o odebraniu dotacji Telefonowi Zaufania dla dzieci i młodzieży w 2022 roku. Nikt nie spodziewał się, że sprawą zainteresuje się syn Michała Wiśniewskiego. Xavier opowiedział o problemie samobójstw wśród młodych.Oburzony chłopak postanowił podzielić się swoją opinią na temat decyzji rządu. Zauważył, że młodzi nie mają obecnie, gdzie się zwrócić ze swoimi problemami. "Z mojego gimnazjum odeszły TRZY OSOBY bo CZUŁY SIĘ NIEPOTRZEBNE." - napisał.

Mandaryna, Xavier, Fabienne
28.11.2021 01:00 Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego opowiedziały w TVN o swoim dzieciństwie. „Nie mieliśmy przyzwolenia na wszystko"

Fabienne i Xavier to dzieci Michała Wiśniewskiego oraz Mandaryny. Ostatnio nastolatkowie pojawili się w programie "Dzień dobry TVN". Wraz z mamą opowiedzieli o relacjach rodzinnych i dorastaniu.Nie wszyscy wiedzą, że najstarsze dzieci Michała Wiśniewskiego są już dorosłe. Xavier ma 19 lat, a Fabienne - 18. Razem z mamą pojawili się w programie "Dzień dobry TVN". Przyznali, że w dzieciństwie mieli dużą swobodę.

Xavier Wiśniewski
24.11.2021 01:00 Syn Michała Wiśniewskiego opowiedział o relacjach w rodzinie

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o relacji z rodzeństwem i byłymi żonami wokalisty Ich Troje.Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny jest już dorosły i niedawno nawet zdradził, że wyprowadził się z domu rodzinnego. Nastolatek postanowił żyć na własną rękę. Jest ambitnym młodym człowiekiem, który stara się pogodzić studia z pracą.