Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Bezpłodność

Bezpłodność

orzechy włoskie
17.04.2024 17:29 Ile orzechów włoskich można zjeść w ciągu dnia? Skromniutka porcja

Orzechy włoskie są zdrowe. Co do tego stwierdzenia nikt nie ma wątpliwości. Ale ile właściwie orzechów możemy zjeść dziennie? Okazuje się, że dzienna porcja jest znacznie mniejsza, niż nam się wydaje.Orzechy włoskie działają zbawiennie na nasz mózg, obniżają cukier i spowalniają proces starzenia. Niezbędne są również w diecie kobiety starającej się o dziecko i karmiącej piersią. Jednak tu też pojawia się pewne "ale". 

ogród
29.02.2024 11:44 Zioła na płodność z babcinej apteczki. Pomagały kobietom od lat

Trudności z poczęciem dziecka dotykają aż 1,5 miliona par w Polsce. Kolejne negatywne testy ciążowe sprawiają, że szukają nowych sposobów na wsparcie płodności. Pomóc może medycyna ludowa. Te 4 zioła znane są od wieków ze swojego dobroczynnego wpływu na płodność.Nasza babcie doskonale wiedziały, po jakie zioła sięgnąć przy przeziębieniu, a jakie będą najlepsze na problemy z żołądkiem. Ziołowe herbatki piły też po to, aby wyregulować cykl menstruacyjny. Niektórym z nich przypisywano wręcz magiczne właściwości przywracania płodności. Poznaj 4 zioła na płodność z babcinej apteczki.

objawy PCOS
22.09.2023 14:11 Na tę chorobę cierpi nawet co dziesiąta kobieta. Ma bardzo nietypowe objawy

Jeśli dokuczają ci problemy z cerą, nie możesz schudnąć, masz problemy z zajściem w ciążę, możesz cierpieć na ten zespół. Zaburzenie trzeba leczyć, bo bez pomocy lekarza może bardzo utrudnić życie i powodować wiele problemów zdrowotnych i estetycznych. Zespół policystycznych jajników (PCOS) daje objawy, które można mylnie wiązać z innymi schorzeniami. Sprawdź, jak go rozpoznać. 

Smutna kobieta
15.11.2021 01:00 Została porzucona wiele razy. Wszystko przez to, że nie może mieć dzieci

W dzisiejszych czasach niepłodność staje się coraz większym problemem. Tylko w Polsce dotyka ona około 15-20 proc. par. Historii kobiet, które podjęły z nią walkę, jest wiele. Nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Agnieszka i Monika w bitwie o dzieci wylały morze łez.Niektórym kobietom bezpłodność potrafi zrujnować nie tylko marzenia o dziecku, ale i wieloletni związek. Agnieszka i Monika przekonały się o tym najlepiej. Poznajcie ich historie.