Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy

Wnuczka

matka i córka
06.06.2024 15:58 "Pili, bili, teraz udają fantastycznych dziadków. Nie mogę im wybaczyć, że nie dali mi takiego dzieciństwa"

"Mnie traktowali jak tanią siłę roboczą i worek do bicia z powodu frustracji. Teraz zgrywają kochających dziadków. Nie mogę patrzeć na moich rodziców, ale potrzebuję ich pomocy przy dzieciach" - pisze do nas Agnieszka w odpowiedzi na jeden z odcinków podcastu. Podzieliła się z nami swoją historią.Agnieszka dorastała na wsi w latach 90. Swoje dzieciństwo wspomina jako pasmo strachu i ciężkiej pracy. Od świtu do nocy była goniona do pomagania przy zwierzętach gospodarskich. Wieczorami chowała się pod kołdrą przed pijanym ojcem i jego awanturami z matką. Tym bardziej nie może uwierzyć w przemianę, która dokonała się, gdy jej rodzice zostali dziadkami. 

Irena Kamińska-Radomska
03.06.2024 22:24 Irena Kamińska-Radomska uczy Polaków, jak zachowywać się przy stole. Zdradziła, jak wychowuje wnuki

- Dla mnie to była piękna rola - bycie mamą - mówiła w podcaście "Mali Dorośli" Irena Kamińska-Radomska, znana z programu "Projekt Lady". Podobnie ciepło wypowiadała się o swoich wnukach. Czy ucząca Polaków etykiety ekspertka wychowywała swoje dzieci pod linijkę? 

prababcia z wnuczką
06.04.2024 10:39 Prawnuczka zdążyła się pożegnać z babcią przed śmiercią. Ten film to wyciskacz łez

Ten filmik podbija serca internautów. Starsza, schorowana kobieta trzyma w ramionach swoją maleńką prawnuczkę. Dziecko wtula się w nią i jest bardzo spokojne. Scena jest tak wzruszająca, że trudno powstrzymać łzy.Nie wszyscy mają szansę poznać swoich pradziadków. Tej malutkiej dziewczynce jeszcze się to udało, chociaż jak widać, prababcia jest już bardzo chora i pewnie niedługo już jej zabraknie. W komentarzach pod filmem wylewa się prawdziwa fala wzruszenia.

gh
01.10.2021 02:00 Wnuczka ogoliła dziadkowi fragment włosów na głowie. Jego reakcja jest urocza

Na Tik Toku pojawiło się nagranie, które rozczuliło internautów. Kilkuletnia Brynlee strzyże na nim swojego dziadka przy użyciu maszynki. Dziewczynka wycina dziadkowi włosy z tyłu głowy, przez co niszczy mu fryzurę. Niesamowita jest jego reakcja.Carissa Joh nagrała, jak jej córka Brynlee goli włosy na głowie swojego dziadka, a następnie udostępniła film w sieci. Dziewczynka nie zdawała sobie jednak sprawy, że z maszynki spadła specjalna nasadka i zrobiła mężczyźnie łysy placek na głowie.