portalparentingowy.pl > Dziecko > To miał być najpiękniejszy dzień w życiu. Nagle kilkuletni chłopiec zaczął deptać po welonie panny młodej
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 11.07.2022 11:18

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu. Nagle kilkuletni chłopiec zaczął deptać po welonie panny młodej

Wesele
fot. tiktok.com/@dreamsbybrooklyn

W sieci ukazało się krótkie nagranie, które rozpętało burzę wśród internautów. Wideo z przyjęcia weselnego było dla wielu osób powodem, by nie zapraszać dzieci na swoje imprezy. Reakcje były tak skrajne, że sama panna młoda postanowiła zabrać głos.

Czy dziecko może zniszczyć imprezę weselną? Dla wielu osób obecność maluchów jest nieznośnym koszmarem, którego lepiej uniknąć. Inni za to sądzą, iż zachowania kilkulatków można uznać za co najwyżej urocze i nieszkodliwe. To wideo sprawiło, że pomiędzy internautami nawiązała się dyskusja.

Chłopiec stanął na welonie panny młodej

Ślub to jeden z najpiękniejszy dni w życiu wielu osób. Prawie każda para młoda miesiącami przygotowuje swoją imprezę i stara się zatroszczyć o każdy detal uroczystości. Zdarza się jednak, że podczas wydarzenia dzieją się rzeczy, których nikt się nie spodziewał. Tak było podczas tej imprezy.

W aplikacji TikTok pojawiło się krótkie na wideo, na którym widzimy, jak mały chłopiec staje na długim welonie panny młodej i zaczyna po nim deptać. Większość zgromadzonych widząc zachowanie malucha wybucha śmiechem. Jednak jedna kobieta wkracza do akcji. Podbiega do kilkulatka, bierze go na ręce i sadza sobie na kolanach.

- Dlatego nie przyprowadza się dzieci na ślub — komentuje autor wideo.

Wesele bez dzieci?

Obecnie coraz więcej par decyduje się na zorganizowanie wesela bez dzieci. Takie sytuacje, jak ta, którą widzimy na nagraniu, często przytaczane są jako argumenty, by w wydarzeniu brali udział tylko dorośli. W komentarzach pod wideo możemy przeczytać opinie pełne oburzenia.

- Żadne niemowlęta ani dzieci nie miały wstępu na moje wesele. Najlepszy pomysł w historii!

- Byłabym wściekła — czytamy.

W końcu sama panna młoda postanowiła skomentować zaistniałą sytuację. Wyjaśniła, że nie widzi w niej nic złego.

- Jestem tą panną młodą i to była dosłownie moja ulubiona część ślubu. To welon za 30 dolarów z Amazona, a ten chłopiec to mój siostrzeniec. Wyluzujcie trochę. 

@dreamsbybrooklyn I saw it happening and I just started recording 😂 sorry @nutella.miro #weddingtiktok #weddingfail #brideandgroom ♬ original sound - Brooke Ranson

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Tagi: wesele