Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko 0-2 > Ulubieniec młodego pokolenia został ojcem. Nadał dziecku nie jedno, a trzy imiona

Ulubieniec młodego pokolenia został ojcem. Nadał dziecku nie jedno, a trzy imiona

Vito Bambino
Fot. Instagram /bitamina.vito.bambino/

Vito Bambino, piosenkarz uwielbiany przez młode pokolenie, został ojcem! Niedawno muzyk i jego żona pochwalili się, że na świat przyszła ich córka.

To drugie dziecko pary. Informacje o powiększeniu rodziny przekazali w mediach społecznościowych. Malutka dziewczynka dostała imię niemal tak oryginalne, jak jej brat.

Vito Bambino i historia jego miłości

Vito Bambino to nagradzany i podziwiany muzyk. Naprawdę nazywa się Mateusz Wojciech Dopieralski. Pochodzi z Polski, urodził się w Katowicach, ale dorastał w Niemczech. Piosenkarz w zeszłym roku zdobył Fryderyka w kategorii Utwór roku.

W 2017 roku w Kolonii odbył się ślub cywilny muzyka z Agatą Di Prima. Ze względu na bujnie rozwijającą się karierę Vito Bambino, para zdecydowała się na przeprowadzkę do Polski i mieszkają na warszawskiej Saskiej Kępie. Ich pierwszy synek, Amar, chodzi już do przedszkola. 

Teraz rodzina Dopieralskich przywitała na świecie uroczą córeczkę. Agata opublikowała zdjęcia z maleństwem na swoim Instagramie.

Kasia (63).jpg
Fot. Instagram /agusch/

Vito Bambino został ojcem

Vito Bambino i jego żona Agata doczekali się córeczki. O przyjściu dzidziusia na świat poinformowała szczęśliwa mama na swoim profilu w mediach społecznościowych. Opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać ślicznego maluszka i przeszczęśliwych rodziców. Świeżo upieczony ojciec nie kryje wzruszenia.

Zobacz także: Był gwiazdą “Rodziny zastępczej”. Porzucił aktorstwo

Muzyk w swoim stories na Instagramie podzielił się z obserwatorami ważnym spostrzeżeniem: "Wszystkie matki, które rodzą dzieci... Niepojęte to dla mnie jest. (...) Szacun, szacun! Trochę śmieszne, że my tu sobie śpiewamy: "mam super moce, nieprzespane noce". Jeśli ktoś ma super moce, to te matki."

Nie kryje się ze swoim szczęściem. Na koniec swojej wypowiedzi dodał z radością: “Mam córę!”

Oryginalne imiona dzieci

Zarówno nowo narodzona dziewczynka, jak i jej starszy brat, mają bardzo oryginalne imiona. Chłopiec nazywa się Amar Franciszek Adam. Pierwsze imię otrzymał na cześć najlepszego przyjaciela swojego ojca, kolejne są hołdem na polskiej części rodziny Mateusza.

Imiona córeczki są równie zaskakujące. Rodzina Dopieralskich powiększyła się o Havę Lunę Zeldę. Wszystkie trzy są niezwykłe. Być może tutaj także zadziałała tradycja przekazywania imion po przodkach. Agata Di Prima-Dopieralski jest pół Sycylijką, pół Niemką.

Młodym rodzicom życzymy dużo szczęścia i samych przespanych nocy. Mamy nadzieję, że niebawem cała rodzinka będzie w komplecie w domu!

Zobacz także:

Dzięki rodzicom już jest milionerem. Syn Alicji Bachledy-Curuś rośnie w oczach

Marta i Paweł z "Rolnika" mają córeczkę! Nadali jej wyjątkowe imię

Szykuj się! Te znaki zodiaku mogą liczyć na przypływ gotówki w marcu