Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Wchodzisz do pokoju i widzisz te cztery kobiety. Do której podejdziesz najpierw?
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 26.11.2023 12:37

Wchodzisz do pokoju i widzisz te cztery kobiety. Do której podejdziesz najpierw?

test psychologiczny cztery kobiety
Fot. obraz wygenerowany przez AI

Na swoich przyjaciół zwykle wybieramy osoby, które w pewnym stopniu są do nas podobne. Zwykle chodzi nie tylko o podobieństwo wizualne, ale przede wszystkim charakterologiczne. Na podstawie tego prostego testu psychologicznego, możesz dowiedzieć się, jaką jesteś osobą i jak postrzegają cię inni.

Zasady zabawy są proste. Patrzysz na poniższy obrazek, a potem decydujesz w myślach, która z kobiet jest ci najbliższa i z którą chciałabyś nawiązać rozmowę, a potem zerkasz na opisy umieszczone poniżej. Sprawdź się! 

baby2.jpg

Kobieta nr 1

Jesteś serdeczną i otwartą osobą, znaną z tego, że zawsze ma serce na dłoni. Twoje relacje z ludźmi opierają się na zaufaniu, chęci pomocy i pozytywnym podejściu do życia. Jest w tobie urodzona optymistyczna natura, która kieruje się sercem, bardziej niż rozumem. Potrafisz znaleźć szczęście w codziennych sytuacjach i rozkoszować się życiem.

Cieszysz się sobą i otaczającym światem. Jesteś wdzięczną i skromną osobą, umiejącą szybko nawiązywać przyjaźnie i znajomości. Ludzie zazwyczaj czują się komfortowo w twoim towarzystwie, a twój niezwykły dar pocieszania sprawia, że rozmowa czy nawet samo przebywanie z tobą działa jak balsam dla duszy.

Kobieta nr 2

Cechuje cię ogromna ambicja, pewność siebie i nieustająca pracowitość. Twój charakter pozwala ci śmiało dążyć do celu, nawet w obliczu trudności. Nie cofasz się przed wyzwaniami i nie boisz się porażki ani intensywnej pracy. Żyjesz życiem pełnym determinacji, czasem bywasz agresywna, ale w głowie ciągle jesteś zorientowana na cel.

Nie lękasz się postawienia sobie ambitnych wyzwań i podejmowania ryzyka. Bezczynność i oczekiwanie nie są dla ciebie. Wolisz podejmować działania, nawet jeśli wiąże się to z ryzykiem popełnienia błędu. Nie boisz się porażek ani upadków; po prostu podnosisz się, otrzepujesz i próbujesz jeszcze raz. Nigdy się nie poddajesz, a ostatecznie zawsze osiągasz to, co sobie postanowiłaś.

Kobieta nr 3

Masz artystyczną duszę. Jesteś indywidualistką, która odnajduje się w swoim własnym świecie. Niekiedy napotykasz trudności w porozumiewaniu się z innymi ludźmi, co prowadzi do konfliktów lub nieprawidłowego postrzegania przez innych. Twoja doskonała intuicja jest kluczowym narzędziem przy podejmowaniu decyzji, co sprawia, że często pozostajesz trochę na uboczu. Choć tobie to nie przeszkadza, niektórzy nie zawsze patrzą na to z przychylnym okiem.

Okazjonalnie uciekasz od rzeczywistości, zanurzając się w myślach i marzeniach. Traktujesz to jako uczieczkę przed życiowymi problemami. Unikasz konfrontacji, w wielu sytuacjach wolisz poddać się i zrezygnować, niż podjąć walkę i opuścić swoją strefę komfortu.

Kobieta nr 4

Jesteś pragmatyczną, nacisk kładziesz na zdrowy rozsądek. Twoje decyzje opierają się na solidnej wiedzy, nie boisz się zmieniać poglądów na podstawie nowych danych. Zaliczasz się do grupy wyjątkowo elastycznych jednostek, świetnie radząc sobie w różnorodnych sytuacjach. Uwielbiasz proces uczenia się i aktywnie zdobywasz nowe umiejętności.

Jednym z twoich słabych punktów jest skłonność do konformizmu. Czasem podejmujesz decyzje, kierując się własnym komfortem i korzyściami, co może być uznawane za wadę.

Zobacz też:

Nawet dzieci znajdują ją w pół minuty. Czy wiesz, gdzie na obrazku ukryła się pszczółka?

Czy widzisz dziecko na obrazku? Ta ilustracja wiele mówi o twojej osobowości

Co zobaczyłeś jako pierwsze na obrazku? Ta ilustracja obnaży twoje słabości w związku

 

10 gier planszowych na świąteczne wieczory w rodzinnym gronie
gry planszowe na prezent Rebel
Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla wielu z nas okazją do spotkań z najbliższymi. Przy wspólnym stole zasiądą przedstawiciele różnych pokoleń, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas. To świetna okazja, by lepiej się poznać i zintegrować, a w rezultacie jeszcze bardziej do siebie zbliżyć.Jeśli potrzebujesz rozrywki odpowiedniej dla osób w różnym wieku, która świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych rozgrywek (od święta, ale nie tylko!), wybierz nowoczesne gry planszowe. Pozwolą one na spędzenie wartościowego czasu z najbliższymi, świetnie sprawdzą się też jako elegancki prezent. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 10 najpopularniejszych tytułów – zarówno wśród nowości, jak i współczesnych klasyków. Poniżej znajdziesz listę wraz z krótkimi opisami. 
Czytaj dalej
Podaruj Pierwszą Radość – świąteczny konkurs z Fisher-Price
Konkurs Fisher Price
Święta z maluchem to wyjątkowy, rodzinny czas, w którym wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy. Może w tym roku wzruszysz się, gdy Twoje dziecko postawi pierwsze kroki z Pieskiem „Raczkuj za mną”? A może będziesz śmiać się do łez, gdy po raz pierwszy zatańczy z dziadkiem do dźwięków Tanecznej Gwiazdy DJ-ki? Fisher-Price rozumie, że w święta każdy może zostać wspaniałym Świętym Mikołajem, dlatego zaprasza do konkursu Podaruj Pierwszą Radość. Do wygrania zestawy zabawek i gotówka - 3x5000 na rodzinne wyjazdy. Szczegóły kampanii na stronie www.podaruj-radosc.pl.
Czytaj dalej