Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Zdradziła swojej rodzinie, że jest w ciąży. Nagle z ust jej męża padły bolesne słowa
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 29.05.2022 14:18

Zdradziła swojej rodzinie, że jest w ciąży. Nagle z ust jej męża padły bolesne słowa

Płacząca kobieta canva PRO
fot. Jelena Stanojkovic, canva.com

Pewna kobieta postanowiła opowiedzieć internautom o przykrym zajściu, do którego doszło podczas przyjęcia rodzinnego. W trakcie imprezy zorganizowanej z okazji jej zajścia w ciążę mąż nagle postanowił wznieść toast. Wtedy z jego ust padły przykre słowa.

Mężczyzna przed całą rodziną zażartował sobie z wyglądu partnerki i przyznał, że ma nadzieję, iż córka nie odziedziczy po niej urody. Przyszła mama nie wytrzymała.

Zorganizowali przyjęcie dla całej rodziny

Na stronie internetowej Reddit pojawiło się wyznanie ciężarnej mamy, która razem z rodziną świętowała nadchodzące narodziny dziecka. W trakcie imprezy zgromadzeni zostali poinformowani, że para spodziewa się córeczki.

- Moi teściowie zorganizowali wystawne przyjęcie, na które przyszło wielu krewnych, aby nam pogratulować i z nami świętować. To było bardzo miłe, ale nie spodziewałam się aż takich tłumów. Nie jestem fanką dużych imprez, więc w zasadzie tylko siedziałam przy stole i starałam się przetrwać do końca — zaczęła historię ciężarna.

W trakcie imprezy mąż kobiety postanowił wznieść oficjalny toast. Gdy skończył przemawiać, jego żona zamarła.

Przyszła mama wpadła w gniew

- Żeby córka była zdrowa, szczęśliwa i... nie wyglądała jak jej mama! - rzucił mężczyzna.

Zgodnie z relacją kobiety, cała rodzina po usłyszeniu "żartu" natychmiast wybuchnęła śmiechem. Ona sama jednak nie wytrzymała. Zaczęła szykować się do wyjścia. Nie mogła liczyć na wsparcie nikogo dookoła. Wszyscy dalej świetnie się bawili. Sam mąż twierdził, że tylko żartował. Ciężarnej to jednak nie przekonało.

- Dogonił mnie i oznajmił, że to był tylko taki żart. Ale to nie był pierwszy raz, gdy dawał mi do zrozumienia, że coś jest ze mną nie tak. Kiedyś obudził się rano, popatrzył na mnie i powiedział, że nie chce, aby nasze dziecko wyglądało jak ja — wyjaśniła przyszła mama.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: mamotoja.pl

Tagi: ciąża