Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego opowiedziały w TVN o swoim dzieciństwie. „Nie mieliśmy przyzwolenia na wszystko"
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 23.03.2022 04:21

Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego opowiedziały w TVN o swoim dzieciństwie. „Nie mieliśmy przyzwolenia na wszystko"

Mandaryna, Xavier, Fabienne
fot. fragment programu "Dzień Dobry TVN"

Fabienne i Xavier to dzieci Michała Wiśniewskiego oraz Mandaryny. Ostatnio nastolatkowie pojawili się w programie "Dzień dobry TVN". Wraz z mamą opowiedzieli o relacjach rodzinnych i dorastaniu.

Nie wszyscy wiedzą, że najstarsze dzieci Michała Wiśniewskiego są już dorosłe. Xavier ma 19 lat, a Fabienne - 18. Razem z mamą pojawili się w programie "Dzień dobry TVN". Przyznali, że w dzieciństwie mieli dużą swobodę.

Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego w telewizji

Kiedy Fabienne i Xavier dorastali, ich rodzice byli u szczytu popularności. Ze względu na to dzieci ukazywały się na okładkach magazynów, a także na koncertach i na nagraniach. Chociaż dziś coraz mniej o nich słychać, to w telewizji czują się jak ryba w wodzie. Podczas rozmowy dla "Dzień dobry TVN" rodzeństwo opowiedziało o swojej wczesnej młodości, a także o relacjach w rodzinie.

Mandaryna przyznała, że nigdy nie była surową mamą. Jej dzieci miały pełną swobodę. Ostrzegała je jedynie przed konsekwencjami.

- Powiedziałam, żeby korzystali ze wszystkiego, co jest, ale zaznaczyłam, że konsekwencje poniosą oni. Mają dużą swobodę. Cieszę się, że są już w takim wieku, bo możemy razem bawić się, pracować i mieć wspólne pasje. Dla dzieci jest ważne, że mogą robić wiele, mogą próbować wszystkiego, fruwać, ale wiedzą, że ktoś nad nimi czuwa — przyznała gwiazda dla stacji TVN.

Relacje między dziećmi Wiśniewskiego

Prowadzący postanowili zapytać Xaviera i Fabienne o młodzieńczy bunt. Zastanawiali się, czy młodym zdarzało się "walczyć" z rodzicami.

- Jakiś bunt był, ale nieduży. Przez przyzwolenie do wielu rzeczy, nie ciągnęło nas do tego wszystkiego — odpowiedziała Fabienne.

- Kluczem było zrozumienie i danie nam swobody. Uczyliśmy się na własnych błędach, wciąż mamy do tego przestrzeń. Zawsze trzeba być ostrożnym, ale mamy na tyle dobrze zbudowany kręgosłup moralny, że nigdy nie mieliśmy takiej potrzeby — dodał Xavier.

Jakiś czas temu 19-letni syn Wiśniewskiego został zapytany o relacje z żonami ojca. Przyznał, że utrzymuje ze wszystkimi kontakt. Nie ma o nich nic złego do powiedzenia.

- Ja mam dalej kontakt z byłymi żonami bardzo dobry. Utrzymujemy ten kontakt, rozmawiamy. Jest w porządku, chociaż z każdą z nich ten kontakt jest zupełnie inny — powiedział dziennikarzowi portalu jastrzabpost.pl

Źródło: party.pl

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy: