Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko 0-2 > 6-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką w szpitalu. Zatrzymano ojca

6-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką w szpitalu. Zatrzymano ojca

Stópki
Fot. Freepik

Policja z Komendy w Koszalinie zatrzymała 27-letniego mężczyznę. Jest podejrzany o pobicie swojego 6-miesięcznego synka. Chłopczyk trafił do szpitala. Ma pękniętą podstawę czaszki.

Kacperek z obrażeniami trafił do szpitala

Półroczny Kacperek był na co dzień pod opieką ojca. Kiedy ten wychodził do pracy, opiekowała się nim przyjaciółka rodziny.

Jak podała nadkomisarz Kosiec z Komendy Miejskiej Policji z Koszalina w rozmowie z PAP, to właśnie opiekunka zaniepokoiła się stanem chłopca.  “Kobieta zauważyła u dziecka siniaki, chłopiec był płaczliwy, dlatego pojechała z nim do przychodni przy ul. Kościuszki w Koszalinie”.

Na miejscu lekarz uznał, że stan dziecka jest poważniejszy, niż się wydawało. Wezwał pogotowie i chłopiec został przewieziony do szpitala. Jak podaje koszalińska policja, dziecko ma pękniętą podstawę czaszki.

Ojciec dziecka został aresztowany

Ojciec chłopca został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jest podejrzany o pobicie chłopca. 27-latek przebywa w areszcie.

Policjanci ustalili, że dziecko przebywało tylko pod opieką ojca. Jego matka znajduje się w więzieniu za liczne kradzieże, zniszczenie mienia i posiadanie narkotyków.

Ojciec usłyszy zarzuty

W czwartek 4 lipca ojciec Kacperka ma zostać doprowadzony do prokuratury. Jest podejrzany o pobicie chłopca. Usłyszy zarzuty.

Nadkomisarz Kosiec z Komendy Miejskiej Policji z Koszalina podała, że “obecnie trwa jeszcze kompletowanie dokumentacji medycznej chłopca” Nie wiadomo, jaki jest obecnie stan dziecka.

Zobacz także:

Matka ruszyła na pomoc 10-latce. W tym czasie druga z jej córek tonęła

Uciekł z domu dziecka i wsiadł do przypadkowego pociągu. Chłopczyk chciał jechać do babci

Rodzice gubią dzieci na Krupówkach. Policja ma dość! Wystosowała apel

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?