portalparentingowy.pl
Joanna Koroniewska

fot. TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska nie miała łatwego dzieciństwa. Otworzyła się na temat traumatycznych wydarzeń

23 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 5 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Udostępnij:

Joanna Koroniewska nie miała łatwego dzieciństwa. Dziś niechętnie opowiada o traumatycznych wydarzeniach z przeszłości. Jednak czasem postanawia zrobić wyjątek. Ostatnio otworzyła się na temat swojego życia.

Niewiele osób wie, że Koroniewska w dzieciństwie ledwo uszła z życiem. W jej domu wybuchł gigantyczny pożar. Udało jej się uciec w ostatniej chwili. Niestety, nie było to jedyne przykre wydarzenie z jej młodości.

Joanna Koroniewska ledwo uszła z życiem

Koroniewska rzadko opowiada o swoim życiu. Czasem jednak zdarza jej się otworzyć. Podczas rozmowy dla Magdy Mołek w programie "W moim stylu" opowiedziała o traumatycznych wydarzeniach ze swojej przeszłości. Gdy była dzieckiem, w jej mieszkaniu rozpętał się pożar.

- Ja przeżyłam bardzo traumatyczną rzecz w trakcie tego zostawania w domu, tzn. ja przeżyłam pożar w mieszkaniu. To było na granicy świąt, bo była już choinka, obudziłam się ok. 22-23, słyszałam bardzo duży huk w bloku. Próbowałam wejść do pokoju mamy i nie byłam w stanie, bo były płomienie w całym jej pokoju. Uciekłam z tego domu do sąsiadów, zapukałam, tam już się nie dało wejść. Sytuacja była o tyle groźna, że ja mieszkałam na parterze w 11 piętrowym budynku, więc właściwie sytuacja była dramatyczna.

Koroniewskiej na szczęście udało się uratować. Mimo to życie jej nie oszczędziło. Kiedy miała 22 lata, zmarła jej mama. Opowiedziała o stracie podczas Q&A na Instagramie.

- Tak wiele się zmieniło, a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze. Była taka pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Ja zostałam sama. Bez ojca, rodzeństwa. Na wiele lat. Boli nadal i pewnie zawsze będzie bolało.

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska opowiedziała o późnym macierzyństwie. Martwi się o dziecko

CZYTAJ DALEJ

Joanna Koroniewska o relacji z ojcem

- Nie mam rodzeństwa. Wychowywałam się bez ojca. Mama zmarła, kiedy byłam na studiach. Dlatego mam w sobie dużo pokory — przyznała Koroniewska na Instagramie.

Ojciec Joanny, Leszek Koroniewski, zostawił rodzinę, kiedy ona miała zaledwie kilkanaście miesięcy. Mimo to zdarzyło mu się narzekać w mediach, że nie ma kontaktu z córką i wnuczką. Gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć. Nie chce mieć żadnego kontaktu z ojcem.

- Drogi Tato. Ten samolot już odleciał. Wiele lat temu. Życzę Ci wszystkiego dobrego, PO RAZ KOLEJNY przypominając, że najlepiej kontaktować się z bliskimi OSOBIŚCIE, nie przez publikacje w gazetach, bo to najdobitniej świadczy o PRAWDZIWYCH intencjach człowieka. Ja codziennie czytam wiadomości od wielu nieznanych mi osób w mediach społecznościowych, więc argument jakoby się przez lata nie dało, JUŻ NIESTETY przestał istnieć.

Źródło: fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

  • Wiceminister zdrowia o szczepieniach 5-latków

  • Rodzinny Kapitał Opiekuńczy. Informujemy, komu należą się pieniądze

  • Minister Edukacji i Nauki ogłosił zmiany w szkołach. Wzrośnie subwencja oświatowa

Jak dużo wiesz o ciąży? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 5

Czy zgaga może być objawem ciąży?

Czego nie podawać dzieciom? Lista zakazanych produktów

Slajd 1 z 5

Grzyby leśne

Zwykle rodzice uważają, że grzyby są zbyt ciężkostrawne i nie powinno się ich podawać dzieciom. Jest w tym ziarenko prawdo. Przed 11 miesiącem życia dziecko nie powinno być karmione potrawami opartymi na grzybach. Po minięciu tego okresu można do ich diety powoli wprowadzać grzyby hodowlane jak pieczarki czy boczniaki. Jednak z grzybami leśnymi lepiej poczekać trochę dłużej. Specjaliści radzą, by wprowadzać je do diety dopiero po 12 roku życia. Wcześniej ich organizm może nie poradzić sobie z ewentualnymi zatruciami.Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Anna Lewandowska z córką w Warszawie, wyglądają pięknie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bartłomiej Topa zostanie tatą bliźniaczek. Jego partnerka mysłała, że nie może mieć dzieci

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Maślak wymownie skomentował warunki w szpitalu, w którym była jego córka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kamila Kamińska zachorowała na koronawirusa w trakcie ciąży. "Bardzo się przestraszyłam"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Oliwia Bieniuk upamiętniła mamę. Zdjęcie obiegło internet

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk boi się o dziecko. Jej wyznanie poruszyło fanów

Czytaj więcej >