Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko 0-2 > Królowa Życia odwiedziła rodzinę Pięcioraczków w Tajlandii. Mama pokazała, jak zareagowały dzieci
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 14.06.2024 11:02

Królowa Życia odwiedziła rodzinę Pięcioraczków w Tajlandii. Mama pokazała, jak zareagowały dzieci

Mama pięcioraczków, Królowa życia
Fot. Screenshot Instagram/Rodzina Clarke

Niespodziewani goście u Mamy Pięcioraczków. O tym jak mały jest świat, przekonała się niedawno Dominika Clarke, Rodzinę Pięcioraczków z Horyńca w ich tajskim domu odwiedzili niespodziewani goście i to tacy z pierwszych stron gazet. U Clarke'ów zawitała Adrianna Eisenbach - Królowa życia.

Najbardziej wytatuowana kobieta w Polsce zdobyła rozpoznawalność dzięki programowi TTV "Królowe życia", w którym występowała wraz z mężem. To właśnie z ukochanym wybrała się na krótkie wakacje do Tajlandii. Ale zdecydowali się nie tylko na odpoczynek, odwiedzili także naszą ulubioną rodzinę wielodzietną.

Mama Pięcioraczków gościła Królową życia

Zarówno na profilu pani Dominiki, jak i Adrianny Eisenbach pojawiła się relacja z tego spotkania. Na pięknych obrazkach widzimy, że zarówno Ada, jak i jej mąż bawią się z dziećmi. Clarke'owie zabrali gości także na swoją ulubioną plażę. Adę najwyraźniej zachwycił Czaruś, którego kobieta prawie nie wypuszczała z rąk. 

"Było bardzo wesoło" - relacjonowała Królowa życia. Kobieta podkreśliła, że mimo iż Clarke'owie mają w domu aż jedenaścioro dzieci, zupełnie nie czuje się w tym domu stresu, nie ma też krzyków. Zwyczajnie - wszyscy się lubią i szanują. 

Królowa życia u pięcioraczków
Fot. Screenshot Instagram/Rodzina Clarke

Królowa życia zachwycona pięcioraczkami

"Tu każdy każdemu pomaga i każdy się o każdego troszczy" - pisała na Instagramie. Ada była zachwycona relacjami panującymi w rodzinie i przyznała, że jest zauroczona dziećmi. Podkreśla, że Dominika i Vincent wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Nie zabrakło zabawy na podłodze, przytulanek z maluchami i szaleństw w piasku. Zarówno Królowa życia, jak i Mama Pięcioraczków udokumentowały spotkanie i widać, że wybornie czuł się w swoim towarzystwie.

Królowa życia wspiera Mamę Pięcioraczków

Niespodziewani goście zaowocowali nie tylko wielką radością gospodarzy, ale także chwilą odpoczynku dla pani Dominiki. Goście z przyjemnością bawili się z dziećmi, odciążając nieco gospodarzy od codziennych obowiązków. Trzeba przyznać, że na każdym kadrze czuć szczerość tej relacji.

Wychowywanie jedenaściorga dzieci to nie lada wyzwanie, przyda się każda pomoc, każda para rąk, która, choć na chwilę zajmie się maluchami. Zwłaszcza teraz, gdy rodzina pięcioraczków znów szykuje się do przeprowadzki i musi spakować walizki. 

Zobacz także:

Zazdrość ludzka nie zna granic. Ktoś chciał uciszyć Mamę Pięcioraczków

Pierwszy taki dzień w rodzinie Pięcioraczków. Mama Dominika aż zatańczyła z radości

Mama pięcioraczków kupiła dzieciom kolację. Cena zwala z nóg

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?