Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Przed ciążą > Masz "linię Anioła Stróża" na dłoni? Sprawdź, co to oznacza
Marta Lewandowska
Marta Lewandowska 14.06.2024 14:35

Masz "linię Anioła Stróża" na dłoni? Sprawdź, co to oznacza

chiromancja
Fot. Shuttersrock/Dragon Images

Z dłoni można ponoć wyczytać charakter, zalety, wady, ale też przyszłość. Czy to prawda? Z jakiegoś powodu ta sztuka ma się świetnie od tysiącleci. A zawsze miło odkryć, że nasze dłonie sugerują, że w życiu czeka nas coś dobrego. Każdy psycholog powie, że jeśli jesteśmy nastawieni na pozytywne doświadczenia, to najpewniej przyciągniemy je do siebie. Ten symbol fajnie mieć na dłoni.

Chiromancja to dziedzina na pograniczu magii i nauki. Wywodzące się z dawnych cywilizacji czytanie z dłoni jest oparte nie tylko na "widzimisię" tego, kto na dłoń patrzy, ale też na analizowaniu linii na dłoniach osób, którym przypisuje się pewne cechy.

Czytanie z ręki - jakie linie są ważne?

Odpowiedź jest prosta - wszystkie. Jednak dla niewprawionego chiromanty kluczowe są przede wszystkim:

 • Linia życia - wygięta w łuk, zlokalizowana w nasady kciuka. Czyta się z niej długowieczność i zdrowie.
   
 • Linia głowy - rozciąga się spomiędzy kciuka i palca wskazującego w kierunku linii życia. Mówi o naszej osobowości, inteligencji i predyspozycjach psychicznych.
   
 • Linia serca - opisuje nasze cechy emocjonalne. Znajdziesz ją poniżej małego palca, z boku dłoni. Skierowana jest do palca wskazującego lub pomiędzy nim a środkowym.
   
 • Linia przeznaczenia - nazywa się ją także linią losu. Zwykle zaczyna się w tym samym punkcie, co linia głowy, lub lekko poniżej. Podąża do nasady dłoni ponad linią głowy. Opisuje intuicję i wskazuje na starą duszę. To ona daje szansę na stworzenie rzadkiego i bardzo pożądanego znaku na dłoni - chodzi o literę M.
dłoń
Fot. Pexels/Juan Pablo Serrano

Co oznacza linia Anioła Stróża na dłoni

Znak litery M występuje na dłoni bardzo rzadko. Każdy, kto zajmuje się czytaniem linii, powie, że to "Linia Anioła Stróża". Mówi się, że tym osobom pisane jest szczęście i spełnienie w życiu. Specjaliści podkreślają, że jest bardzo rzadka i uważa się ją za wyjątkowe namaszczenie.

Osoby, u których na dłoni widać literę M, są uznawane za wyjątkowo szczere i otwarte. Brzydzą się kłamstwem i manipulacją, ich charyzma rzuca się w oczy, podobnie jak determinacja, kreatywność i przedsiębiorczość. Szybko się uczą i nie mają problemów z wykonywaniem wielu zadań jednocześnie. Mają zdolności przywódcze, budzą zaufanie, ludzie chętnie im się zwierzają, a oni umieją doradzić każdemu. Czuć w nich starą duszę i wielką mądrość.

dłoń
Fot. Portal Parentingowy

Litera M na dłoni przynosi szczęście

W starożytności dostrzeżono, że ta litera występuje na dłoniach przywódców, zarówno królów, jak i przewodników duchowych. Na tej podstawie uznano, że tak niebiosa znakują swoich wybrańców. We współczesnej chiromancji Linię Anioła Stróża czyta się jako zwiastun szczęścia i powodzenia. Osoby, które ją mają, mogą pochwalić się niezwykłą mądrością i intuicją.

Jeśli macie literę M na obydwu dłoniach, to należy przypuszczać, że macie bardzo starą duszę, która przeżyła wiele inkarnacji. Linia tylko na prawej dłoni symbolizuje niezwykłą odwagę i determinację. Na lewej - symbolizuje ogromną mądrość i bogate doświadczenia z poprzednich żyć. 

Zobacz także:

Masz "symbol ryby" na dłoni? Sprawdź, co to oznacza

Masz takie linie na dłoni? Jesteś wybrańcem losu! Oto co mówi o tobie chiromancja

Nosi go teraz każda młoda kobieta. Co oznacza symbol ręki na nadgarstku?