Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Pracownicy Lidla i Biedronki pokazali paczki świąteczne. Od bogactwa aż roi się w oczach
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 06.12.2023 14:16

Pracownicy Lidla i Biedronki pokazali paczki świąteczne. Od bogactwa aż roi się w oczach

Biedronka Lidl paczki na święta
Fot. Pexels/Portal Parentingowy

Dostajecie świąteczna paczki od firmy? Dawniej było to wręcz oczywiste, że rodzice, w okolicy Mikołajek przywozili z pracy prezenty dla dzieci, bo firmy robiły paczki, zwykle ze słodyczami. Dziś często zastępowane są one bonami lub premią świąteczną. Jednak w dyskontach tradycja paczek wciąż jest kultywowana. 

Jesteście ciekawi, na jakie bonusy mogą liczyć w grudniu pracownicy dyskontów? Zajrzyjmy do nich razem!

Paczki z Biedronki dla dużych

Pracująca w Biedronce TikTokerka @niebanalnamatka zdradziła, że jej firma obdarowała wszystkich, którzy zatrudnieni są na umowę o pracę i złożyli oświadczenie o dochodach. W podle z napisem “Dorośli” znalazło się wiele praktycznych rzeczy, które możecie znać ze sklepowych półek. 

W pudle były: zestaw kuchenny (dwie ściereczki, podkładka i rękawica kuchenna), słodycze z linii premium, a także zestaw trzech markowych garnków z pokrywkami. Kobieta pokazała także paczki, jakie dostała dla synów. Są to dwa różne zestawy, bo dyskont zawartość pudeł uzależnił od wieku dzieci.

Biedronka dała paczki dla dzieci pracowników

W paczce dla dzieci w przedziale wiekowym 7-10 lat znalazły się: gra karciana, zestaw gier logicznych, puzzle 500 elementów, wydrapywanka-kolorowanka i gra drewniana. Uwagę zwraca fakt, że sieć zrezygnowała z obdarowywania dzieci słodyczami. To godne pochwały, bo polskie dzieci słodyczy jedzą za dużo.

W paczce dla młodszego syna kobiety również znalazły się głównie zabawki. To pakiet dedykowany dla dzieci w wieku 3-6 lat. Mamy tu uwielbiane przez dzieci klocki typu wafle, ciastolina, wydrapywanka-kolorowanka, kolorowe stempelki, interaktywny długopis, gra dostosowana do wieku i zestaw zmywalnych tatuaży.

Lidl obdarował dzieci swoich pracowników

Pracująca w Lidlu TikTokerka, która w sieci działa pod nickiem @kinieek2621 pokazała paczkę, którą dostała dla dziecka 0-2 lata. Znalazły się tu dostosowane do wieku dziecka puzzle, remiza strażacka zamykana w walizce, klocki do układania wieży i mata wodna. W tym przypadku pracodawca także zrezygnował ze słodyczy, podobnie, jak konkurencja.

Łakocie znalazły się natomiast w paczce przeznaczonej dla przedszkolaków. Pokazała ją kobieta używająca pseudonimu @kiedymamczas. Znalazły się tu zarówno słodycze, jak i zabawki. Na filmiku widzimy kilka paczek ciastek i czekoladek, a także zestaw krótkofalówek, drewniana zabawka magnetyczna, puzzle i memory. 

Miły akcent od firmy

Dyskonty słyną z doskonałych programów socjalnych dla swoich pracowników. Większość z nich może liczyć na prywatne ubezpieczenie zdrowotne, premie, a także paczki okolicznościowe. Piękne pudła dosłownie pękające w szwach od drobiazgów muszą budzić ciepłe uczucia wobec pracodawcy.

Przyznajemy, że pomysł Biedronki, aby zrezygnować ze słodyczy w pakietach dla dzieci, a także przygotować paczki dla pracowników, bardzo przypadł nam do gustu. A wam, która paczka podobała się najbardziej? Koniecznie dajcie znać w komentarzu na Facebooku!

Zobacz także:

Dziecko trzęsło się z zimna. Tylko tyle osób mu pomogło. Czy jesteśmy tak bezdusznym narodem?

Czy wróci nauka zdalna? Dyrektorzy mogą zacząć zamykać szkoły

Szpitale już czekają. Za chwilę zacznie się narodowe trucie dzieci