Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz i Wanda Nowicka
07.06.2024 16:29 Obiecała Sienkiewicz, że zajmie się dziećmi po jej śmierci. Dzisiaj Wanda Nowicka odwraca się plecami

7 czerwca dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nad ranem zmarła Barbara Sienkiewicz – kobieta nazywana najstarszą matką w Polsce. W 2015 roku całą Polską wstrząsnęła wiadomość, że 60-letnia wówczas Pani Barbara urodziła bliźnięta. Kto zajmie się dziećmi po śmierci jej mamy?Ania i Piotruś mają niecałe 10 lat. Swojego ojca nie znają – Barbara Sienkiewicz utrzymywała w tajemnicy personalia mężczyzny, z którym zaszła w ciąże. Ale była świadoma, że powinna zadbać o przyszłość swoich dzieci na wypadek tego najgorszego. Najgorsze właśnie się stało, a dzieci, mimo wszystkiego, co zrobiła ich matka przed śmiercią, trafiły właśnie do domu dziecka.

Barbara Sienkiewicz z dziećmi
07.06.2024 14:29 O świcie sąd zabrał je do domu dziecka. Wiemy, gdzie są dzieci Barbary Sienkiewicz i co się z nimi stanie

W nocy z 6 na 7 czerwca zmarła Barbara Sienkiewicz. Kobieta nazywana najstarszą matką w Polsce. W wieku 60 lat urodziła bliźniaki. Kto zajmie się jej dziećmi?Osierocone dzieci mają zaledwie 9 lat. Ich mama zabezpieczyła się na wypadek tragedii i wyznaczyła osobę, która ma się nimi zająć. 

Barbara z dziećmi
05.10.2021 02:00 Co słychać u Barbary Sienkiewicz?

Barbara Sienkiewicz zwróciła uwagę całego kraju, gdy w 2015 roku stała się matką bliźniaków. Miała wtedy prawie 60 lat i spotkała się z dużą krytyką. Według doniesień magazynu "Viva" kobieta martwi się o swoich synów.Barbara Sienkiewicz miała prawie 60 lat, gdy została matką. Według doniesień mediów kobieta obawia się, że jej dzieci będą wyśmiewane w szkole ze względu na wiek mamy.