Policjantka Małgorzata Sokołowska stawia sprawę jasno. Zdjęcie dziecka nigdy nie powinno się znaleźć na tapecie twojego telefonu, ze względu na jego bezpieczeństwo. Swoje ostrzeżenie opublikowała na Instagramie, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Wiele osób po prostu ją wyśmiało.Małgorzata Sokołowska jest policjantką, która na swoim koncie na Instagramie porusza różne kwestie związane z bezpieczeństwem. Ma ponad 100 tys. obserwujących, a jej posty zawsze spotykają się z żywą reakcją. Ale takiego odzewu z pewnością się nie spodziewała.
Co można znaleźć w Kinder Niespodziance sprzed prawie 30 lat? Coraz więcej kont w mediach społecznościowych koncentruje się na przeszłości. Wspomnieniach z PRL, zabawach z dzieciństwa, czy słodyczach z dawnych lat, które wywołują w dzisiejszych dorosłych masę wspomnień. Właśnie taka jest Kinder Niespodzianka, której jeden z użytkowników Instagrama poświęcił całą swoją twórczość.Ten filmik bije rekordy popularności. Wygląda na to, że wszyscy lubimy odkrywać tajemnice związane z latami naszego dzieciństwa. Zaskakujące jest, jak wiele z nich wiąże się właśnie ze słodyczami. Absolutnym hitem w latach 90 była Kinder Niespodzianka. Nie każdy mógł sobie wtedy na nią pozwolić, dlatego kiedy już ją dostaliśmy, to sprawiała przeogromną frajdę. Co można znaleźć w czekoladowych jajkach z 1997 roku?
Mama Pięcioraczków z Horyńca, pani Dominika Clarke, prowadzi profil w mediach społecznościowych. Ze swoimi obserwatorami dzieli się informacjami o życiu z gromadką dzieci.Ich codzienne życie podgląda 123 tysiące ludzi! Większość z nich jest wspierająca i życzliwa, ale zdarzają się także hejterzy, którzy wysyłają do Clarke'ów nieprzyjemne wiadomości. To właśnie z ich powodu pani Dominika musiała zmienić nazwę profilu.
Pamiętacie Gadu-gadu? Charakterystyczne żółte słoneczko to znak rozpoznawany przez wszystkich Millenialsów. Mogło wam się wydawać, że kultowy komunikator zniknął. Ale to nie prawda. W 2023 roku aplikacja znów odżyła, a teraz okazuje się, że można nie tylko wskrzesić swoje stare konto, ale także odczytać dawne rozmowy. Tylko czy na pewno chcemy na nie patrzeć?Na szczęście nie wszyscy będą skazani na przeglądanie swoich młodzieńczych wywodów. Ale wszyscy mogą wrócić do starego dobrego komunikatora. Teraz korzystają z niego głównie firmy, ale biorąc pod uwagę skalę zainteresowania odzyskiwaniem kont, niedługo może się to zmienić.