Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Ukryta funkcja karty Biedronka. Można zdobyć jeszcze więcej rabatów
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 04.08.2023 10:52

Ukryta funkcja karty Biedronka. Można zdobyć jeszcze więcej rabatów

karta moja biedronka rabaty
Fot. Aneta Zabłocka

Mając rodzinę, musisz liczyć się z tym, że prędzej, czy później ulegniesz magii kart lojalnościowych i rabatowych różnych dyskontów. To one pozwolą ci naprawdę zaoszczędzić na zakupach. Niektóre mają sprofilowane promocje, które przyciągają odpowiednich klientów. 

W części programów lojalnościowych ukryte są niespodzianki. Dla żądnych wiedzy i rabatów, sklepy przygotowują dodatkowe promocje. Sprawdź, jak wykorzystać te oferowane przez Biedronkę. 

Karta Moja Biedronka - czy warto ją mieć?

Posiadacze karty Moja Biedronka mogą liczyć na szereg rabatów w sklepach tej sieci. Dzięki potwierdzeniu swojej lojalności kupują żywność, chemię oraz zabawki taniej, niż ci, którzy karty nie posiadają. 

W swoich gazetkach Biedronka oznacza produkty, które możemy kupić taniej tylko dlatego, że zdecydowaliśmy się przyłączyć do programu. Podobne oznaczenia znajdziemy na półkach sklepowych. W niektórych przypadkach cena dla klientów Biedronki posiadających kartę są o kilka złotych niższe. 

Karta Moja Biedronka łączy się również z okresowymi promocjami np. sławnym Gangiem Świeżaków. Posiadacze otrzymują dodatkowe punkty, które przyspieszają otrzymanie nagrody. W przypadku kolekcjonowania tak pożądanej kolekcji czas zdobycia kolejnych pluszaków bardzo się liczy.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że karta Moja Biedronka ma także jeszcze jedną ukrytą funkcję, która wspiera klientów w robieniu tańszych zakupów. 

Dodatkowe rabaty Moja Biedronka

Brak asortymentu w sklepie, gdy promocja przerosła oczekiwania sieci, to częsty problem. Nieraz pewnie czytałeś, że jakaś rzecz wyprzedała się na pniu, a ludzie szturmowali sklepy Biedronki w poszukiwaniu np. zabawek czy bananów. 

Rozczarowanie związane z utratą promocji, może nas frustrować. Ale jest na to sposób. 

Jeśli widzisz w gazetce lub na sklepowej półce, że produkt został wykupiony - skorzystaj z funkcji współdzielenia konta. Nie wszyscy wiedzą, że do karty Moja Biedronka można dopisać dwie kolejne osoby. Poleconym przez nas klientom oferowane są promocje, o których możemy nawet nie wiedzieć. 

Rabaty i promocje są profilowane pod każdego klienta, więc nasz kolega, którego wciągnęliśmy do programu, może mieć lepszą cenę np. na cytryny niż my. Dzięki współdzieleniu konta i skorzystaniu z jego promocji w innym sklepie, możemy sporo zaoszczędzić. 

Jeśli nasz kolega “biedronkowy” nabije sobie sporą ilość rabatów, ale akurat nie będzie miał chęci ich wykorzystać, my możemy ruszyć na zakupy uzbrojeni z jego kartę. Oczywiście, on może korzystać z naszych promocji. 

Sprawdź, jakie to proste. 

Jak uruchomić współdzielenie karty Moja Biedronka?

By uruchomić współdzielenie karty Moja Biedronka, wystarczy wejść w aplikację zainstalowaną w naszym telefonie. To tam będziemy mogli włączyć naszych znajomych lub rodzinę do walki o dodatkowe rabaty. 

  1. Wejdź do aplikacji Moja Biedronka
  2. Kliknij trzy kropki w rogu ekranu “Więcej”
  3. Wejdź w swój “Profil”
  4. W nowym oknie otworzy się “Współdzielenie Kart Moja Biedronka”
  5. Tam możesz zaprosić inne osoby do wzięcia udziału w programie, klikając “Zaproś”
  6. Wpisz numer komórkowy znajomego lub członka rodziny
  7. Kliknij “Wyślij”

Pamiętaj, że możesz zaprosić tylko dwie osoby do współdzielenia z tobą konta. Korzystaj z rabatów i ciesz się z gotówki, która dzięki tej opcji, pozostaje ci w portfelu. 

Źródło: Interia.pl

Zobacz też: 

Ruszyły wypłaty 300 plus. Sprawdź, kiedy dostaniesz pieniądze na konto

Mama 4 plus. Komu przysługuje emerytura za urodzenie dzieci?

Zasiłek opiekuńczy: warunki, jakie trzeba spełnić, żeby dostać pieniądze