Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko 0-2 > W trakcie komunii chłopiec nagle złapał za mikrofon. Jego śpiew zachwycił wszystkich fraza komunia
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.05.2022 16:18

W trakcie komunii chłopiec nagle złapał za mikrofon. Jego śpiew zachwycił wszystkich fraza komunia

kościół
fot. https://www.facebook.com/DrawskieStronyInternetowe/

W trakcie Pierwszej Komunii Świętej dzieci często stają przed wszystkimi zgromadzonymi i śpiewają pieśni religijne. W jednym z miast w województwie zachodniopomorskim kilkuletni chłopiec zachwycił wszystkich swoim wykonaniem pieśni "Ave Maria". Gdy nagranie z występu trafiło do sieci, malucha zalała fala gratulacji. Filip Płażalski z Drawska Pomorskiego wprawił cały kościół w oniemienie. Anielski głos chłopca "wyszedł" poza mury świątyni i zagwarantował mu kilkadziesiąt tysięcy reakcji na Facebooku. Nagranie szybko stało się hitem.

Zaśpiewał "Ave Maria" podczas Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta wiąże się z eleganckimi strojami i uroczystym świętowaniem w gronie rodziny. Często przyjęcie sakramentu ozdobione jest śpiewami w kościele, podczas których małe dzieci mogą pochwalić się swoim talentem. Tak było w przypadku Filipa Płażalskiego, który pomimo niepozornego wyglądu zachwycił operowym głosem.

Gdy młodzieniec zaczął śpiewać, zgromadzeni nie mogli opanować wzruszenia. Chłopiec o anielskim wokalu poradził sobie z trudnym utworem i stał się gwiazdą internetu.

Internauci poruszeni występem chłopca

- Utalentowany chłopiec. Czas komunii — czytamy pod filmikiem z występu chłopca.

Wideo z Filipem zebrało aż 735 tys. wyświetleń i 25 tys. pozytywnych reakcji. Są to ogromne liczby, których chłopiec prawdopodobnie się nie spodziewał. Na szczęście wszyscy byli zachwyceni jego wokalem. Komplementom nie było końca.

- Byłam na tej komunii coś pięknego... Łzy się cisły do oczu - Trudno aż uwierzyć, że to śpiewa chłopiec. Niesamowity głos i to wykonanie z taka pasja życzę mu wszystkiego najlepszego. Naprawdę jest to super talent - Piękny głos, wykonanie tej pieśni jest trudne a Ty Filipie poradziłeś sobie doskonale...łezka się zakręciła w oku. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego - Aż ciarki przeszły, super pozdrowienia z małopolski - Cudowne dziecko, diamentowy głos, aż ciarki przechodzą, brawo Filip — czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: edziecko.pl