Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Wchodzisz do salonu i musisz wybrać. Które paznokcie najbardziej do ciebie pasują?
Beata Łajca
Beata Łajca 13.01.2024 14:19

Wchodzisz do salonu i musisz wybrać. Które paznokcie najbardziej do ciebie pasują?

manicure
fot. Pixavay/Freepik

Spójrz na to zdjęcie i bez zastanowienia wybierz manicure, który najchętniej widziałabyś na swoich dłoniach. Twój wybór zdradzi cechy twojej osobowości, o których możesz nie mieć pojęcia.

Ulubiony styl mówi o kobiecie bardzo dużo. Jak się ubierasz, jak się czeszesz i jakie masz paznokcie. To, co ci się podoba, zależy w dużej mierze od tego, jaki masz charakter.

1. Kolorowy i wzorzysty manicure

Wybrałaś zdjęcie nr 1? Wygląda na to, że jesteś prawdziwą mistrzynią kreatywności. Potrafisz myśleć poza schematami i dzięki temu łatwo znajdujesz rozwiązania nawet najdziwniejszych problemów. Prawdopodobnie jesteś pewna siebie i otwarta. Lubisz poznawać nowych ludzi i masz duże grono znajomych.

Jesteś perfekcjonistką i dbasz o każdy szczegół, nie tylko swojego ubioru. Cechuje cię pozytywne patrzenie na świat. Dostrzegasz małe rzeczy i potrafisz się nimi cieszyć. Poza tym interesujesz się tym, co czują i czego potrzebują ludzie wokół ciebie. Dzięki temu budujesz głębokie i długotrwałe relacje. Jesteś taktowna i wszystkich traktujesz z szacunkiem.

Beata (11).jpg
fot. Pixabay

2. Długie paznokcie w jednolitym kolorze

Lubisz długość maxi, ale nie przepadasz za wzorkami? To znaczy, że jesteś pewna siebie i znasz swoją wartość. Kiedy trzeba, szybko podejmujesz nawet najtrudniejsze decyzje. Ludzie mają cię za silną i niezależną. Nie boisz się nowości i wyzwań, dzięki czemu szybko się rozwijasz. Stawiasz sobie ambitne cele i je osiągasz, przekraczając własne granice.

W kontaktach z innymi ludźmi jasno wyrażasz swoje zdanie i poglądy. Potrafisz też ich bronić, kiedy ktoś się nie zgadza. Nawiązujesz zdrowe i pełne zaufania relacje, ponieważ potrafisz słuchać, rozumieć i szanować cudze uczucia. Kochasz być samodzielna i zdecydowanie unikasz bycia zależnym od kogokolwiek.

Beata (12).jpg
fot. Freepik

3. Krótkie paznokcie z bezbarwnym lakierem

Bez wahania wybrałaś nr 3? Z pewnością cenisz sobie praktyczne rozwiązania, także w modzie. W życiu za to doskonale znasz swoje mocne i słabe strony. Nie wywyższasz się i nie lubisz, gdy twoja osoba przyciąga uwagę. Wcale nie jesteś szarą myszką, masz wysokie poczucie własnej wartości.

W relacjach z ludźmi wyróżnia cię szczerość. Dzięki temu twoje przyjaźnie są autentyczne. Kiedy ponoszą cię emocje, rozumiesz je i potrafisz kontrolować. Twoi bliscy bardzo to w tobie cenią. Twoim życiowym drogowskazem jest moralność, ale szanujesz każdego, kto różni się od ciebie poglądami.

Beata (13).jpg
fot. Freepik

4. Manicure klasyczny z nutką szaleństwa

Zdjęcie nr 4 od razu przypadło ci do gustu? Prawdopodobnie jesteś prawdziwą „cichą wodą”. Na pierwszy rzut oka jesteś skromna i spokojna, ale potrafisz zaskoczyć. Jesteś zrównoważona i rozsądna, ale zdarza ci się ponieść emocjom i pokazać pazura. Poza tym chętnie eksperymentujesz i jesteś otwarta na nowości.

Wyróżnia cię umiejętność słuchania innych ludzi. Obchodzi cię to, co mówią, co czują i zawsze zwracasz na nich uwagę. Nie znaczy to jednak, że nie jesteś samodzielna, wręcz przeciwnie. Chętnie robisz coś na własną rękę i potrafisz podejmować decyzje. Nietuzinkowe podejście do życia, jakim się wyróżniasz, czasami zaskakuje nawet twoją rodzinę.

Beata (14).jpg
fot. Freepik

Zobacz także:

Spójrz na te cztery kobiety. Która z nich siedzi w sposób, w jaki ty siadasz?

Co zdradza kształt twoich ust? Zdziwisz się, jak wiele o tobie mówią

Wchodzisz do pokoju i widzisz te cztery kobiety. Do której podejdziesz najpierw?