Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Co za metamorfoza! Syn Cichopek i Hakiela upodabnia się do ojca i ogłasza, że jest gejem?
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 19.09.2023 10:01

Co za metamorfoza! Syn Cichopek i Hakiela upodabnia się do ojca i ogłasza, że jest gejem?

Adam Hakiel syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela
Fot. East News/TRICOLORS/Instagram

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zrobili wszystko, aby chronić dzieci w czasie burzliwej rozprawy rozwodowej. Żadne z nich nie ośmieliło się grać dziećmi podczas rozstania i zgodnie powtarzali, że dobro maluchów jest dla nich najważniejsze. Tymczasem dzieciaki podorastały. 

I to jak! Adam Hakiel skończył właśnie 14 lat i coraz śmielej poczynia sobie w mediach społecznościowych. Jego obserwatorzy mogli zauważyć, że chłopak coraz bardziej przypomina sławnego ojca. 

Cichopek i Hakiel - rozstanie

Aktorkę i tancerza połączył gorący romans na parkiecie, gdy brali udział w “Tańcu z Gwiazdami” w 2005 roku. Tak, to było tak dawno. Uchodzili za zgodną parę, mają dwójkę dzieci, które są dla nich wszystkim oraz prowadzili wspólny biznes. 

Dlatego szokiem dla wszystkich była wiadomość podana w marcu 2022 roku, że para się rozwodzi. W tle związku miało dochodzić do zdrady. Pomimo zapewnień małżonków, że rozstanie przebiega w pokojowej atmosferze, do mediów wyciekła szybko informacja podana przez samego Marcina, że Kasia zakochała się w koledze z pracy. 

Związek aktorki z Maciejem Kurzajewskim rozpalił publiczność “Pytania na Śniadanie”. Ale i Hakiel szybko znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej Dominiki. Choć jego związek nie przetrwał, tancerz nie narzeka na swój los. 

A co z dziećmi?

Adam i Helenka - dzieci Cichopek i Hakiela

Para jeszcze długo utrzymywała, że oboje mają dobre relacje z dziećmi, a ich dobro jest dla niej priorytetem. Jednak paparazzi, którzy śledzili Kasię i Marcina, nieraz publikowali zdjęcia, na których widać było zapłakaną aktorkę w czasie kłótni z byłym partnerem. 

10-letnia Helenka i 14-letni Adam musieli poradzić sobie jednak z trudnymi emocjami. Ich rodzice chętnie dzielili się ich wizerunkami w social-mediach. Szczególnie często pojawiały się zdjęcia z rodzinnych uroczystości, jakby dla podkreślenia, że pomimo rozstania rodziców rodzina dalej ma się dobrze. 

Adam Hakiel podobny do ojca

18 września na profilu instagramowym Adama Hakiela pojawiła się relacja opatrzona napisem “Jestem gejem”. Media spekulowały, że może to być coming out, czyli “wyjście z szafy” chłopca i przyznanie się do orientacji seksualnej. 

Pojawiły się również komentarze, że ktoś być może włamał się na konto nastolatka, a deklaracja, która miała go ośmieszyć. 

Adam_Hakiel_jest_gejem_Post_syna_Kasi_Cichopek_na_Instagramie_898e1bfbee.jpg

Chłopak napisał wkrótce sprostowanie, z którego wynika, że na jego konto na Instagramie ktoś się włamał. A wpis dotyczący orientacji seksualnej jest nieśmiesznym żartem. 

Oswiadczenie_Adama_Hakiela_Fot_Instagram_adam_hakiel_d79382ea71.jpg

Jaki ojciec taki syn

Pomimo wszystko, nietrudno dopatrzyć się podobieństwa syna do sławnego taty. Zdjęcie Adama do złudzenia przypomina te, które robił sobie w windzie jego tata. W dodatku chłopiec zmienił fryzurę. Również na taką, jaką nosi jego ojciec. 

Czyżby to była deklaracja, który rodzic jest bliższy sercu nastolatka? A może to tylko inspiracja stylem taty? Wszak Marcin może uchodzić za przystojnego i dobrze ubranego celebrytę. 

Zobacz też:

Lewandowska zapomniała polskiego? „Muy dificil” - mówiła o porodzie w wywiadzie

Opozda nie pośle synka do żłobka. Podała zaskakujący powód

Gorzkie wyznanie Wojciechowskiej. Otworzyła się na temat nieudanego małżeństwa i zdrowia córki