Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Gwiazdor disco-polo został dziadkiem po 30. Jego córka właśnie urodziła
Beata Łajca
Beata Łajca 18.06.2024 09:09

Gwiazdor disco-polo został dziadkiem po 30. Jego córka właśnie urodziła

Mr Sebii został dziadkiem
fot. Instagram/mr_sebii_sebastian_zys

Mr Sebii pochwalił się na Instagramie swoim nowo narodzonym wnuczkiem. Jak sam mówi, jest "chyba najmłodszym dziadkiem po 30-stce". Jego 18-letnia córka właśnie urodziła syna.

Nikoś ma ciocię starszą o zaledwie 8 miesięcy. To piąte, najmłodsze dziecko Sebastiana Zysa, które przyszło na świat w październiku 2023 roku. Dziewczynka stała się sławna przez swoje nietypowe imię.

Został dziadkiem po 30

Teraz to nie wiem, czy jestem tak stary, czy tak młody.

- pisze na swoim Instagramie Mr Sebii pod postem z pięknym zdjęciem, na którym trzyma w ramionach swojego nowo narodzonego wnuczka. Nikoś jest synem osiemnastoletniej córki piosenkarza, Oliwii. Po porodzie ważył 4070 g i miał 57 cm długości.

Sebastian Zys wspomina, że Nikoś ma ciocię starszą zaledwie o 8 miesięcy. To jego najmłodsza córka, która jako jedyna w Polsce nosi imię Ajuna.

Jedyne takie imię w Polsce

Najmłodsza córka piosenkarza stała się sławna dzięki swojemu nietypowemu imieniu. Ajuna jest piątym dzieckiem Sebastiana Zysa i jego żony, ale tylko ona została tak wyjątkowo nazwana.

Sławna para ma pięcioro dzieci – cztery córki i jednego syna. Starsze siostry Ajuny nazywają się Oliwia, Amanda i Amelia. A ich brat nosi imię Seweryn Sebi – na cześć zespołu, w którym gra jego tata.

Mr Sebii został dziadkiem

Mr Sebii jest popularną gwiazdą muzyki disco-polo. Ma na swoim koncie hity takie jak: "Niezłe ziółko", "Wciąż mi cię mało" czy "Daj mi mała". Jedna jego z nowszych piosenek, która szturmuje listy przebojów, to "Impreza na całego".

Sebastian Zys oprócz tego, że jest gwiazdą disco-polo ojcem piątki dzieci, a teraz także dziadkiem, jest również ratownikiem medycznym. Jak wspomina, czynnie uczestniczył w porodzie swojej najmłodszej córeczki.

Najmłodszy dziadek w Polsce?

Sebastian Zys może pretendować do tytułu najmłodszego dziadka w Polsce. Trudno znaleźć informacje, czy jakikolwiek Polak doczekał się wnuków w tak młodym wieku.

Mamy za to prawdziwe rekordzistki w dziedzinie młodych babć. Najmłodsza babcia w Polsce miała 26 lat, a prababcią została w wieku 49. Co ciekawe, najmłodszy dziadek na świecie miał zaledwie 29 lat.

Zobacz także:

Pierwsze takie imię dla dziewczynki w Polsce. Gwiazdor disco-polo postawił na oryginalność

Sandra Kubicka urodziła dwa miesiące przed terminem. Imię jej synka oznacza "silny jak lew”

Królowa Życia odwiedziła rodzinę Pięcioraczków w Tajlandii. Mama pokazała, jak zareagowały dzieci

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?
"Nie mam paska, jestem nikim". Tak świadectwa na koniec roku szkolnego niszczą nasze dzieci
załamany chłopiec
załamany chłopiec
"Jestem nikim", "nienawidzę szkoły" – mówi zaledwie 10-letni Maciek. Znana psycholożka podzieliła się w mediach społecznościowych swoją refleksją dotyczącą biało-czerwonych pasków na świadectwie. Swój wpis rozpoczęła od tego dramatycznego cytatu z rozmowy, którą przeprowadziła z załamanym uczniem w swoim gabinecie.Dr Kamila Olga Stępień-Rejszel dołożyła kolejną cegiełkę do dyskusji, jaka rozpala rodziców i nauczycieli przy okazji zbliżającego się końca roku szkolnego. Skrytykowała presję, jaką wywiera się na uczniów, ale przede wszystkim przekonywała rodziców, żeby zmienili sposób myślenia o własnych dzieciach. Przecież nawet uczeń bez czerwonego paska jest w czymś dobry i zasługuje na pochwałę ze strony tych, na których zdaniu najbardziej mu zależy.
Czytaj dalej
Ekspresowe domowe jagodzianki z kruszonką. Z tego przepisu robią się same
domowe jagodzianki
domowe jagodzianki
Litr jagód kosztuje w 2024 roku około 20 zł. Bo te owoce zwykle nie są sprzedawane na wagę, a na litry właśnie. Litr jagód to około 60 dkg. Czemu więc jedna jagodzianka kosztuje 15-20 zł? Zresztą kogo to obchodzi, na jednej nie da się przecież poprzestać! Trzeba zjeść od razu dużo, bo to towar sezonowy, jak mało który. Nie namawiam was, żebyście kupowali kilka jagodzianek za absurdalne pieniądze, tylko żebyście zrobili własne. Ten przepis dostałam dawno temu od koleżanki, która prowadzi konto z przepisami na Instagramie i dokładnie tak, jak powiedziała - te bułeczki robią się same i najlepiej... przygotować od razu składniki na podwójną porcję, bo są tak pyszne, że nie sposób nie sięgnąć po kolejną. 
Czytaj dalej