Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Hakiel z partnerką zakpili z internautów. Ludzie się wkurzyli
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 02.04.2024 09:34

Hakiel z partnerką zakpili z internautów. Ludzie się wkurzyli

Marcin Hakiel Dominika
Fot. KAPiF

W wielkanocny poniedziałek na Instagramie Dominiki, partnerki Marcina Hakiela ojawiło się zdjęcie, internauci, zamiast ruszyć z gratulacjami, zwęszyli podstęp. Test ciążowy to żart na Prima Aprilis. 

Kiepski żart - ciśnie się od razu na usta, bo to, z czego para żartuje, dla wielu śmieszne nie jest. Temat fałszywych ciąż pojawia się w tym okresie co roku.

Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka?

W poniedziałkowy wieczór Dominika, partnerka Marcina Hakiela opublikowała na story zdjęcie testu ciążowego. Opatrzyła je podpisem “royal baby” - królewskie dziecko. Oznaczyła też tancerza, z którym od kilku miesięcy jest w związku. 

Były mąż Kasi Cichopek natychmiast udostępnił tę relację na swoim profilu. Kiepski żart natychmiast wyłapali internauci. Najwyraźniej tancerz dostał wiele wiadomości, że dowcip się nie udał, bo szybko sprostował.

hak.jpg
Fot. Screen z Instagram Marcina Hakiela

Żart Hakiela i Dominiki

Zaledwie godzinę po publikacji zdjęcia, Dominika opublikowała kolejny kafelek. “Dobra, większość od razu wiedziała, że dziś 1 kwietnia. Zdjęcie było prima aprilisowe” - napisała.

Ten kafelek także udostępnił Marcin Hakiel. Nie dodał żadnego komentarza. Warto wspomnieć, że tancerz ma dwoje dzieci z małżeństwa z Katarzyną Cichopek: Adama i Helenę.

hak2.jpg

Z tego się nie żartuje

Każdego roku na 1 kwietnia pojawiają się żarty z fałszywymi testami ciążowymi. Problem w tym, że z niektórych rzeczy się nie żartuje. Uwagę na to zwracają osoby, które zmagają się z niepłodnością, a także ci, którzy mają za sobą liczne poronienia.

Coś, co “żartownisiom” wydaje się bardzo zabawnym i niewinnym dowcipem, u innych może wywołać wielki smutek. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza jeśli prowadzi się konto w mediach społecznościowych, które obserwuje blisko 140 tys. osób. Za tym powinna iść pewna odpowiedzialność. 

Zobacz także:

Kiedy drugie? Wyjaśniamy, kiedy można bezpiecznie zajść w kolejną ciążę

Fatalna pomyłka w czeskim szpitalu. Lekarze usunęli ciążę nie tej pacjentce

Czy można myć okna w ciąży? O tym powinna wiedzieć każda przyszła mama

Polub PortalParentingowy.pl na Facebooku i bądź z nami na bieżąco!