Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > Lincz na nastolatku. Czegoś takiego legionowska policja jeszcze nie widziała
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 04.07.2024 07:35

Lincz na nastolatku. Czegoś takiego legionowska policja jeszcze nie widziała

Pobicie nastolatka w legionowie
Fot. GazetaPowiatowa.pl

Nagranie trafiło do "Gazety Powiatowej" w środę 3 lipca. Nie wiadomo, kiedy to, co na nim widać, zostało zarejestrowane. Jednak sceny mrożą krew w żyłach. Chłopiec na oko 14-letni jest na nim brutalnie bity przez grupę rówieśników.

Las w okolicach mazowieckiego Legionowa, które nazywane jest jedną z sypialni Warszawy. Grupa nastolatków, wulgarne odzywki, krzyki, wielu katów i on - jedna ofiara. 

Pobicie nastolatka w Legionowie

Do portalu GazetaPowiatowa.pl przesłano nagranie i dobrze, bo sprawą od razu zainteresowała się zaalarmowana przez dziennikarzy policja, a także radny Sławomir Traczyk. Trwa identyfikacja osób widocznych na filmie i więcej, niż pewne, że w końcu to się uda. Winni muszą ponieść karę za to, co zrobili.

Szokuje brutalność nastolatków. Szokuje to, że ofiarę trzymają dwie dziewczyny, mniej więcej w wieku bitego chłopca, które przy tym przechwalają się, że już wcześniej go krzywdziły.

nastolatek pobity w Legionowie
Fot. GazetaPowiatowa.pl

Grupa nastolatków znęcała się nad kolegą

Nie jest do końca jasne, skąd aż taka brutalność w nastolatkach. Na video widać (ze względu na jego brutalny charakter nie zdecydowaliśmy się na publikację), że dziewczyny trzymają pokrzywdzonego, a znacznie większy od niego chłopak bije go po brzuchu i głowie. W końcu ofiara upada, a oprawca nie przestaje kopać. 

Napastnicy nie przestają nagrywać, pewnie po to, aby móc się “pochwalić” swoim występkiem, nie przypuszczają, że właśnie sami zbierają na siebie materiał dowodowy, który posłuży policji do ich identyfikacji. Na filmie słychać, jak dziewczyny przechwalają się, że już wcześniej znęcały się nad kolegą. Czyżby się poskarżył i to była zemsta? To ustala policja.

Sprawa trafiła na policję

Jak poinformował w rozmowie z fakt24.pl Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej w Warszawie: “ Czynności w tej sprawie zostały już podjęte przez legionowskich policjantów”. Trwa ustalanie osób widocznych na nagraniu.

Legionowo to niewielkie miasto, w końcu ktoś wskaże sprawców, oby ponieśli adekwatną karę. 

Zobacz także:

Uciekł z domu dziecka i wsiadł do przypadkowego pociągu. Chłopczyk chciał jechać do babci

6-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką w szpitalu. Zatrzymano ojca

Rodzice gubią dzieci na Krupówkach. Policja ma dość! Wystosowała apel

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?