Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o rozwodzie z pierwszym mężem. "Było to 10 lat temu"
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 25.06.2024 10:36

Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o rozwodzie z pierwszym mężem. "Było to 10 lat temu"

Ania i Kuba z Rolnik
Fot. Instagram/@aniaderbiszewska

Ania i Kuba z programu "Rolnik szuka żony" to jedna z najpopularniejszych par programu. Zaręczyli się w Boże Narodzenie i ogłosili, że spodziewają się dziecka. Teraz na Instagramie Ani krążą informacje o rozwodzie. Co się wydarzyło?

Kuba i Ania z "Rolnika..." - związek

Choć zwykle to "Rolnik szuka żony", w przypadku Anny Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego było odwrotnie i to rolniczka znalazła kandydata na męża. W świątecznym odcinku programu w 2023 roku para ogłosiła swoje zaręczyny.  ”Dużo czasu ze sobą spędzamy, ale też każdy ma swoją przestrzeń. Pracujemy i randkujemy i sobie gdzieś wyjeżdżamy, także wszystkiego jest po trochu” - mówiła Ania o ich związku.

Niedługo potem okazało się, że rolniczka jest w ciąży z Kubą. Choć jej wybranek ma już trójkę dzieci z poprzedniego związku, to maluchów nigdy dość. Tym bardziej zmartwiła wieść, że na swoim Instagramie Ania wspomina o rozwodzie. 

Ania o rozwodzie

Wkrótce po zaręczynach w sieci zaczęło huczeć o kryzysie w związku Ani i Kuby. Para nie komentowała sprawy, aż do teraz. W czasie cyklu "pytań i odpowiedzi" padło od internautów pytanie o rozwód. Jeszcze przed programem Ania Derbiszewska rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem i tej rozprawy ciekawi byli fani.

Ania-z-Rolnik-szuka-zony-o-rozwodzie-d0efb84.jpg

"Długo trwała rozprawa rozwodowa z pierwszym mężem?" - padło pytanie. Ania odpowiedziała, że maksymalnie w pół godziny było po wszystkim. Dodała również, że rozwodziła się 10 lat temu, więc niewiele już pamięta z tamtych czasów. A jak układa im się z Kubą?

Nadal są razem

O to również pytali internauci. Ania uspokoiła fanów, tłumacząc, że plotki o kryzysie to tylko plotki. Między nimi układa się dobrze i nie mają zamiaru się rozstawać. "Nie rozwiedliśmy się, ani nie rozstaliśmy się. Wręcz przeciwnie. Każdego dnia kochamy się bardziej" - napisała. 

Zrzut-ekranu-2024-06-21-214017-968e5f2.jpg

Zobacz też:

Agata z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła nowiną. Fani ruszyli z gratulacjami

Marta i Paweł z "Rolnika" mają córeczkę! Nadali jej wyjątkowe imię

Im się udało założyć rodzinę. Tyle dzieci urodziło się w "Rolnik szuka żony"
 

 

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?