Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko > Nowy gang opanuje Biedronkę już w poniedziałek. Wśród Mocniaków Parówka Patrycja
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 25.08.2023 12:19

Nowy gang opanuje Biedronkę już w poniedziałek. Wśród Mocniaków Parówka Patrycja

Mocniaki w Biedronce
Fot. Wikipedia Commons/TikTok

Szaleństwo zacznie się już w najbliższy poniedziałek (28 sierpnia). Biedronka rozpoczyna nowy program lojalnościowy. Za zakupy będziemy dostawać naklejki, wklejając je do specjalnego albumy, za jakiś czas będzie można odebrać Mocniaka.

Pluszaków jest aż 11, wśród nich znajdziemy Wodę Werkę, Oranżadę Olę czy Parówkę Patrycję. Po popularności, jaką cieszyły się Świeżaki i Słodziaki, należy się spodziewać, że Mocniaki też szturmem wedrą się do serc dzieci.

Jak zdobyć Mocniaka

Podobnie jak w poprzednich edycjach programu, naklejki będzie się otrzymywać za wydanie każdej wielokrotności określonej kwoty, tym razem będzie to 69 zł. Dodatkowe naklejki będą dostawać właściciele kart “Moja Biedronka”. Warto też rozglądać się za oznaczeniem “Mocny Wybór” na półkach. Korzystanie z tej oferty będzie dodatkowo premiowane. 

Po wypełnieniu całej karty naklejkami pluszaka można odebrać za darmo, jednak wcześniej można też dopłacić do mniejszej liczby naklejek. Podobnie jak w poprzedniej edycji odebrać można również książkę z przygodami pluszowych bohaterów.

Biedronka trzyma Mocniaki w tajemnicy

Zaledwie trzy dni przed rozpoczęciem akcji nie znajdziemy na stronie Biedronki zdjęć nowych pluszaków. Opublikowano mnóstwo zapowiedzi, jednak wygląd i nazwy zabawek są pilnie strzeżone. Nie ma ich nawet w gazetkach z ofertą na przyszły tydzień.

Jednak tu jak zwykle niezawodni kazali się internaucie. Dzięki relacji jednego z nich wiemy, że pluszaków będzie 11. W rodzinie Mocniaków znaleźli się: Woda Werka, Oranżada Ola, Dynia Dorotka, Banan Benek, Napój Norbert, Rogalik Radzio, Chleb Henio, Jajko Julek, Parówka Patrycja, Awokado Adaś oraz Krem Krzyś. 

@pani_od_promocji przygarniecie taką parówkę do domu? 🤣 #biedronka @Biedronka ♬ Wellcomino - Molang

Ile naklejek potrzeba na mocniaka

By odebrać zabawkę bezpłatnie, trzeba zebrać 60 naklejek. Jeśli będziemy chcieli zabawkę po zgromadzeniu 30 punktów, trzeba dopłacić 24,99 zł. Za 15 naklejek można odebrać książkę.

Zarówno pluszaki, jak i książkę można kupić bez udziału w akcji. Książka kosztuje wówczas 4,99 zł, a pluszak 49,99 zł. 

Zobacz także:

Sprawdziliśmy, czy 300 zł wystarczy na wyprawkę szkolną w Lidlu, Biedronce, Auchan [LISTA]

Ukryta funkcja karty Biedronka. Można zdobyć jeszcze więcej rabatów

Czujesz już tę awanturę? Tak przekonasz dziecko, że nie potrzebuje nowych ciuchów do szkoły

Tagi: Zakupy Dziecko