Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Robili takie samo zdjęcie przez 25 lat. Internauci zauważyli 1 szczegół

Robili takie samo zdjęcie przez 25 lat. Internauci zauważyli 1 szczegół

rodzina
Fot. TikTok/imlaurenyoo

Mamy mnóstwo zdjęć, dzięki którym możemy wracać do wspomnień. Wszystkie pokazują upływ czasu i to, jak się zmieniamy z roku na rok.

Istnieje trend, w którym ludzie odtwarzają to samo ujęcie z przeszłości, by dobitniej pokazać siłę czasu. Ta rodzina zdecydowała się jednak na coś innego. Robili sobie takie samo zdjęcie przez całe 25 lat.

25 lat, ci sami ludzie

Pewna rodzina postanowiła robić sobie co roku zdjęcie. Takie samo ujęcie — tata po lewej stronie, mama po prawej. W środku syn — początkowo niemowlę, potem chłopak, aż w końcu mężczyzna. Na przestrzeni lat zmieniały się fryzury, kolory włosów, ubrania.

Powtarzali ten zwyczaj przez 25 lat. Z kompilacji tych zdjęć powstał wzruszający film. Został opublikowany w serwisie TikTok i stał się prawdziwym hitem. Nic nie wiemy o rodzinie, która postanowiła zrobić sobie taką niezwykłą pamiątkę.

@imlaurenyoo Tylko mi się wydaje, że z roku na rok byli coraz bardziej smutni? 🥺 #dlaciebie #rodzina ♬ somewhere only we know - speed - Libra

25 lat, inni ludzie

Na zdjęciach bardzo dobrze widać upływ czasu. To przejmujące, zobaczyć, jak bardzo się zmieniamy. I wcale nie chodzi o chłopca, który najpierw jest małym berbeciem, potem zadziornym nastolatkiem, aż w końcu dorosłym mężczyzną.

Chodzi też o jego rodziców, którzy z ludzi w średnim wieku stają się staruszkami. Kiedyś trzymali małego synka za ręce z wielkimi uśmiechami i mogli go podnieść. Teraz to on góruje nad nimi wzrostem.

Nie da się nie zauważyć, że na niektórych zdjęciach wszyscy są bardziej radośni i uśmiechnięci. Na innych — smutni i poważni. Widać wyraźnie, że w niektórych momentach życia było im o wiele trudniej.

Wzruszające zdjęcie rodziny

Komentujący są naprawdę poruszeni. Upływ czasu na filmiku jest wręcz namacalny i niepokojący. Niektórzy obserwatorzy podzielili się obawą: "pod koniec bałem się, że ktoś zniknie" - możemy przeczytać w komentarzach.

Internauci zauważają także zmianę nastroju tej rodziny: "z roku na rok przestali się uśmiechać...", "jakie to smutne co roku na ich twarzach co raz mniej uśmiechu" - pojawiają się komentarze pod filmem. Ktoś inny jednak kwituje to stwierdzeniem: "czy coś w tym złego? Widać, że kochająca się rodzina".

Zobacz także:

Mama Pięcioraczków się wygadała. Wyjechali do Tajlandii, ale nadal pobierają 800+

To nagranie ze ślubu rozbawi was do łez. Obejrzało je już ponad 21 mln osób

Wszedł na ołtarz w czasie mszy. Uroczy chłopczyk podbił serca internautów