Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Szokowała nie raz. Ale takiego wyznania gwiazdy nie spodziewał się nikt
Beata Łajca
Beata Łajca 24.02.2024 14:30

Szokowała nie raz. Ale takiego wyznania gwiazdy nie spodziewał się nikt

Agnieszka Chylińska
fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Wyznanie Agnieszki Chylińskiej zaskoczyło wszystkich. Wypowiedź gwiazdy pojawiła się w serii „Wielkie Nawrócenia” w tygodniku „Dobry Tydzień”. Piosenkarka na co dzień chroni prywatność swoją i swojej rodziny, ale wiele razy wypowiadała się m.in. o swoim trudnym macierzyństwie. Tym razem wyjawiła też coś innego.

Agnieszka Chylińska świętuje 30-lecie swojej kariery na scenie. To dla niej dobra okazja do podsumowania nie tylko swoich osiągnięć zawodowych, ale także życia prywatnego. Piosenkarka przyznała kiedyś, że dwójka z trójki jej dzieci wymaga więcej wsparcia, niż inne maluchy. Teraz przyznała się do także do tego, jakie ma podejście do wiary.

Troski powierza Najwyższemu

W młodości Agnieszka Chylińska jasno deklarowała, że jest niewierząca. Jakiś czas temu musiało się to jednak zmienić, bo w mediach pojawiały się coraz to nowe spekulacje o jej podejściu do kwestii wiary. Piosenkarka nigdy wcześniej ich nie komentowała.

Teraz Chylińska wyznaje, że po latach niepokoju, nie mocuje się już z tym, co ją spotyka, a swoje troski powierza “Najwyższemu”. Potem dodaje:

Jestem bardzo szczęśliwa, że los mi pozwolił przeżyć ten moment, kiedy po prostu cieszysz się i jesteś wdzięczny. Myślę, że Najwyższemu trzeba dziękować za 10 minut, potem za godzinę, potem za dzień świętego spokoju. I od jakiegoś czasu tak żyję. Jest mi z tym bardzo dobrze"

Dzieciaki szczególnej troski

Wcześniej Chylińska tylko raz nazwała się osobą wierzącą. Zrobiła to, chcąc wyrazić swoje zdanie w czasie protestów kobiet po głośnym wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2020 roku, który w praktyce zakazywał aborcji ze względu na ciężką chorobę płodu.

Agnieszka Chylińska ma troje dzieci: prawie dorosłego syna Ryszarda, nastoletnią córkę Esterę i niewiele młodszą Krystynę. Jakiś czas temu piosenkarka wyznała, że jej “dzieciaki są szczególnej troski”.

Nigdy nie wyjaśniła, z jakimi konkretnie problemami mierzą się jej dzieci, ale najprawdopodobniej dotyczy to spektrum autyzmu. Piosenkarka angażuje się w różne kampanie mające na celu rozpowszechnianie wiedzy o tym czym jest autyzm, stąd takie przypuszczenia.

Chylińska mówi szczerze o wyzwaniach, jakim musiała stawić czoła, gdy została matką i okazało się, że jej dzieci nie są takie, jak wszystkie. W jej wypowiedzi są piękne, dlatego że są szczere do bólu.

Macierzyństwo mnie uratowało

Agnieszka Chylińska wiele razy mówiła o tym, jak bardzo macierzyństwo ją zmieniło. Jej wypowiedzi dotyczące dzieci malują obraz oddanej matki, która dla swoich dzieci zrobi wszystko i której wiele razy było naprawdę ciężko.

Kiedy urodziłam moje dzieci i pojawiły się okoliczności, które dawały mi oczywisty wybór pomiędzy byciem wiecznie rozsiadającą się w roli ofiary lamentującą matką lub zadaniowcem i buntownikiem niezmordowanie walczącym o to, by każde z moich dzieci bez względu na swoje jak to się ładnie mówi "deficyty" mogło mieć dobre i pogodne życie, wybrałam to drugie. Nie bez wahania. Chce się uciekać od tego co trudne, co boli. Mnie moje życie dało trudną lekcję.”

Piosenkarka nagrała też poruszającą piosenkę “Synu”, w której zdobyła się na bardzo intymne słowa. Z pewnością wiele kobiet może się z nimi utożsamiać.

Mówili, dwa lata i przestanę płakać
Mówili, w oka mgnieniu zapomnę o cierpieniu
A ja płaczę do księżyca
Ja matka wilczyca

Mówili, kiedyś Bogu podziękujesz za to życie
Mówili, teraz cierpisz, lecz nagrodzi Cię obficie
A ja płaczę do księżyca,
W miłości dziewica

30 lat na scenie

Agnieszka Chylińska świętuje 30-lecie kariery muzycznej. Z tej okazji zaplanowała trasę koncertową pod tytułem „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Gwiazda zagra na największych scenach w Polsce, m.in. w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. W 2023 roku artystka odebrała Platynową Płytę za album „Never ending sorry” i nie jest to pierwsze takie osiągnięcie.

Jako jurorka „Mam talent” zyskała jeszcze większą sławę. Artystka przeszła na naszych oczach długą drogę od zbuntowanej nastolatki, do telewizyjnej osobowości, dojrzałej piosenkarki i w końcu spełnionej matki trójki dzieci. Jej kariera była burzliwa, a na początku także ryzykowna. Chylińska eksperymentowała  z muzyką i ze swoim wizerunkiem, którym do tej pory potrafi zaskoczyć.

Słowa gwiazdy o jej macierzyństwie, wewnętrznym spokoju i wierze z pewnością przysporzą jej jeszcze więcej fanów. Agnieszka Chylińska jest nie tylko ikoną rocka i gwiazdą telewizji, ale także niesamowitą matką i dojrzałą uduchowioną kobietą.

Zobacz także:

Na co chorują dzieci Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda postanowiła zabrać głos

Mama Pięcioraczków pakuje walizki. Zdradziła, dokąd wyjeżdżają

Syn chciał mówić do Zakościelnego po imieniu. Nie uwierzysz, jak mu odpowiedział