Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > 100 proc. punktów na maturze. Michał jest najlepszym maturzystą w historii

100 proc. punktów na maturze. Michał jest najlepszym maturzystą w historii

Michał Wyrębkowski
Fot. X/Maciej Kawecki - This Is IT

Wyniki matur już ogłoszone. Jedni załamują nad nimi ręce, inni aż podskakują z radości. Ale Michał Wyrębkowski ma największe powody do szczęścia i dumy.

Powiedzieć, że zdał maturę śpiewająco, to nic nie powiedzieć. Zdolny chłopak miał oszałamiający wynik. Ze wszystkich ośmiu egzaminów zdobył 100 proc. punktów!

Zdał osiem matur na 100 proc.

Pisaliśmy już o osobach, które miały średnią 6.0 na zakończenie roku szkolnego. Ale to jest osiągnięcie kompletnie niepowtarzalne! Michał Wyrębkowski to absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. W. Jagiełły w Płocku. 8 egzaminów maturalnych zdał na 100 proc. punktów!

O jego sukcesie opowiedział dr Maciej Kawecki z kanału “This Is IT". Zdjęcie chłopaka i emocjonalny wpis wstawił na platformę X. Michał zdawał także maturę międzynarodową, z której uzyskał 45/45 punktów. Tym samym stał się jednym z najwybitniejszych maturzystów na świecie.

"Najsilniejszy młody umysł"

Dr Maciej Kawecki z programu “This is IT” napisał o zdolnym Michale: “jest jednym z najsilniejszych młodych umysłów, jakie poznałem. Interdyscyplinarność jego umysłu jest ogromna!”. 

Michał Wyrębkowski w szkole średniej zasłynął jako wybitny uczeń i olimpijczyk. Był laureatem i finalistą pięciu olimpiad przedmiotowych. Wyróżnia się wiedzą z filozofii, polskiego, ekonomii, historii i francuskiego.

Michał osiąga nowe sukcesy

Niezwykle zdolny chłopak już zaczął studia. Kształci się na uczelni należącej do Ligii Bluszczowej, czyli na jednym z 8 uniwersytetów badawczych ze Stanów Zjednoczonych, które są uznawane za najlepsze na całym świecie.

Osiąga tam kolejne sukcesy — uzyskał Penn World Scholar, nagrodę dla jednego z piętnastu najlepszych studentów z całego świata. Przed nim jeszcze naprawdę wiele osiągnięć. Coś czuję, że jeszcze wszyscy o nim usłyszymy.

Zobacz także:

Zostawiła dziecko w aucie, bo spieszyła się na wyprzedaż. Przyjechała policja

Coraz wyższe opłaty za czesne w żłobkach. Kolejne podwyżki już jesienią

Przynajmniej jeden pracujący rodzic, inaczej nie będzie pieniędzy. Zmiany w 800+ już pewne

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?