Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > Dobrze, że czekałaś do września! W Biedronce ruszyła genialna promocja
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 11.09.2023 14:22

Dobrze, że czekałaś do września! W Biedronce ruszyła genialna promocja

Promocja w Biedronce
Fot. Mat. pryw.

Pierwsze emocje po rozpoczęciu roku szkolnego już opadły. Spóźnialscy niechętnie zerkają na listy z niezbędnymi artykułami do szkoły, które przynoszą dzieci. Łapią się za głowę i odwlekają zakupy w czasie. Radzimy się jednak pospieszyć.

W Biedronce w dniach 11.09 - 13.09 można skorzystać z genialnej produkcji na artykuły tekstylne i przemysłowe. A co za tym idzie - również na artykuły szkolne.

Zeszyty za pół ceny

Ulubiona sieć dyskontów Polaków przygotowała na ten tydzień prawdziwą gratkę. Kupując artykuły przemysłowe i tekstylne możemy dostać na każdy z nich aż 50 proc. rabatu. Jak to zrobić?

Żeby skorzystać z promocji, na paragonie muszą znaleźć się co najmniej dwa produkty objęte promocją, a jest w czym wybierać. Są zeszyty, artykuły piśmiennicze i plastyczne. Do tego teczki, plecaki, śniadaniówki i bidony. Nie brak też czapek i bielizny. Przy kasie cena każdego z nich zostanie pomniejszona o połowę!

Kopia – Green Beans (37).jpg

Spóźnialscy skorzystają

Ci, którzy jeszcze nie skompletowali wyprawek, skorzystają na promocji najwięcej. Ale warto wybrać się do sklepu, nawet jeśli dzieci mają wszystko, co potrzebne “na pierwszy rzut”. Zeszyty, czy ołówki z pewnością będą wymagały uzupełnienia w roku szkolnym. Warto kupić je na zapas.

Sieć prowadzi wyprzedaż jedynie do środy 13 września, a to oznacza, że warto się pospieszyć, za kilka chwil półki będą puste. Zaoszczędzić można pokaźną kwotę, a przecież wszyscy wiemy, że 300 zł na wyprawkę to za mało.  Na co jeszcze warto zapolować w tym tygodniu?

Zrób zapasy - to się opłaca

Aż do soboty 16 września taniej kupimy wszystkie warzywa i dania mrożone marki Mroźna kraina, tańszy produkt otrzymamy za połowę ceny. To dobra okazja, by zrobić zapas, np. bukietu warzyw, czy warzyw na patelnię.

W promocji znalazły się także lody Marletto w rożkach i na patykach, przy zakupie 6 sztuk, aż dwa dostaniemy gratis. Do tego z aplikacją Moja Biedronka możesz kupić czerwoną paprykę na wagę w cenie 2,99 zł za kg czy filet z indyka za niespełna 18 zł/kg. 

Warto wziąć także figi - przy zakupie dwóch zapłacimy jedynie 2,49 zł. Owoce ta mają mnóstwo wapnia i witamin z grupy B. Nie przechodź też obojętnie przy filecie z łososia. Rodzinna porcja tej niezwykle zdrowej ryby kosztuje teraz jedynie 5,99 zł za 100 g.

Zobacz także:

Nowy gang opanuje Biedronkę już w poniedziałek. Wśród Mocniaków Parówka Patrycja

Tych parówek z Biedronki nie kupuj. Dietetyk wskazuje konkretne marki

Leroy Merlin wycofuje produkty. Prosi o zaprzestanie korzystania

Tagi: Szkoła Zakupy