Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Hakiel ogłasza ciążę, a internauci zwracają uwagę tylko na to. Dominika nie będzie zadowolona
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 24.05.2024 08:16

Hakiel ogłasza ciążę, a internauci zwracają uwagę tylko na to. Dominika nie będzie zadowolona

Hakiel będzie ojcem
Fot. KAPiF

Marcin Hakiel znów będzie ojcem! Tancerz, który niespełna dwa lata temu rozwiódł się z Kasią Cichopek, szczęście znalazł u boku ciemnowłosej Dominiki. Para pochwaliła się radosnymi wieściami na imprezie zorganizowanej przez portal plotkarski. 

Marcin Hakiel był w związku z Katarzyną Cichopek przez 17 lat. Para poznała się na planie "Tańca z gwiazdami". W 2008 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Zdjęcia z sesji ślubnej zdobiły okładkę magazynu "VIVA!". Przez lata para uchodziła za jedną z najlepiej dobranych w polskim showbiznesie.

Marcin Hakiel będzie ojcem

Z aktorką Marcin Hakiel doczekał się dwójki dzieci 15-letniego Adama i 11-letniej Heleny. Po rozwodzie byli małżonkowie sprawują nad nimi opiekę naprzemienną. Marcin Hakiel od początku nie ukrywał, że winą za rozpad małżeństwa obarcza wyłącznie byłą żonę. Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadziła "Pytanie na śniadanie".

Po rozwodzie Hakiel związał się z "tajemniczą Dominiką" ten związek nie przetrwał próby czasu. W kuluarach plotkowano, że kobieta zaprzyjaźniła się z Kasią Cichopek, co Hakiel potraktował jako zdradę. Para rozstała się krótko po komunii Helenki, która odbyła się w maju 2023 roku. Przez chwilę tancerza łączono z Magdą Stępień, byłą partnerką Jakuba Rzeźniczaka. Obecna ukochana, która jest z Hakielem w ciąży po raz pierwszy pojawiła się u jego boku w drugiej połowie 2023 roku.

Marcin Hakiel Dominika
Fot. KAPiF

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży

Nowa partnerka Hakiela również ma na imię Dominika, jednak kobieta nie ma najmniejszych oporów przed pokazywaniem się u boku ukochanego. Jak się okazuje, ta relacja dojrzewa w ekspresowym tempie, bo 23 maja na imprezie urodzinowej portalu plotkarskiego para pochwaliła się, że oczekuje wspólnego dziecka.

Ubrana w obcisły czarny kombinezon i zaskakująco ciepłą, jak na upalny maj, czapkę kobieta dumnie prezentowała widoczny już ciążowy brzuszek. Można więc przypuszczać, że to co najmniej 4-5 miesiąc. Co ciekawe 1 kwietnia para pokazała w mediach społecznościowych dodatni test ciążowy. Po kilku godzinach zdementowali ciążę, twierdząc, że to żart na Prima Aprilis. Jak się okazuje - test był autentyczny.

Fot. Sceen z Instagrama Dominiki Serowskiej

Kim jest Dominika Hakiela

Dominika Serowska, bo tak nazywa się partnerka Hakiela jest od niego o 9 lat młodsza. W tym roku skończy 32 lata. W serii pytań i odpowiedzi, którą zorganizowała jakiś czas temu na Instagramie, tak mówiła o swojej pracy zawodowej:

Studia to nie zawód. Pracowałam w motoryzacji, turystyce, mediach, marketingu, gastronomii. I w Polsce, i za granicą. Zawodu nie nauczą cię na studiach, a to jakie ukończyłam, zostawię dla siebie.

W komentarzach zawrzało, czytelnicy Pudelka zwracają uwagę głównie na… czapkę kobiety. Czytamy też, że para nie wygląda na szczęśliwą. Nie zważając na złośliwe komentarze, przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy przede wszystkim zdrowia. 

Zobacz także:

Marcin Hakiel pokazał córkę. Uderzające podobieństwo do Katarzyny Cichopek

Prowadzenie ciąży za darmo? Zdziwisz się, jak wiele badań przysługuje ci na NFZ

Takie porody można zliczyć na palcach jednej ręki. To cud, że Piotruś urodził się zdrowy