Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Mama Pięcioraczków mówi, że to "ostatni raz". Rodzina jest gotowa do wyprowadzki
Beata Łajca
Beata Łajca 29.03.2024 12:37

Mama Pięcioraczków mówi, że to "ostatni raz". Rodzina jest gotowa do wyprowadzki

Mama pięcioraczków
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Rodzina Clark wyjeżdża do Tajlandii już 1 kwietnia. Mama pięcioraczków kończy pakowanie. Te ostatnie dni to czas, w którym wiele rzeczy będzie się działo ten ostatni raz.

Relacją z takiego ostatniego razu pani Dominika postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami. Jak mówi, po wyjeździe wiele się zmieni, w tym także jej fryzura.

To ostatni raz

Mama pięcioraczków postanowiła wyrwać się z domu na chwilę relaksu i udała się do fryzjera, a przebieg wizyty możemy oglądać w jej relacji. Na początku filmiku widzimy, jak bardzo jest już zmęczona przygotowaniami do przeprowadzki i trudno jej się dziwić.

Pani Dominika zafundowała sobie więc farbowanie i strzyżenie, ale jak mówi, to będzie ostatni raz. Wygląda na to, że mama pięcioraczków w Tajlandii chce zapuścić włosy. Trzymamy kciuki, bo taka zmiana nie jest łatwa, zwłaszcza gdy ma się tak krótką fryzurę jak ona.

Dużo wsparcia i niedowierzanie

Pod każdym kolejnym filmem dokumentującym przygotowania rodziny Clark do wyjazdu z Polski pojawia się mnóstwo wyrazów wsparcia i podziwu. Pani Dominika ma wierne grono fanów, którzy życzą jej, aby w Tajlandii wszystko ułożyło się po jej myśli.

Z drugiej strony jest liczna grupa osób, która nie wyobraża sobie przeprowadzki z jedenaściorgiem dzieci na “koniec świata”. Chociaż do wylotu zostało 3 dni, wiele osób nadal nie dowierza, że coś takiego w ogóle jest możliwe. Nie brak niestety też uszczypliwości pod adresem Clarków: “Z waszej wyprowadzki cieszy się cały Horyniec” - piszą anonimowi złośliwcy.

Wielka zmiana, oby na lepsze

Niedawno pani Dominika pisała, że wyprzedaje wszystko, co może, żeby pozbyć się zbędnych rzeczy, ale także zdobyć potrzebne przed wyjazdem pieniądze. Ostatnio wrzuciła też relację, w której pokazuje, co musiała kupić na kilka dni przed wylotem.

Rodzina Clark stoi na progu swojego nowego życia. Z pewnością każdy z nich nie może się doczekać tej wielkiej zmiany. Ale rodzice nadal nie wiedzą, jak tak naprawdę będzie im się żyło. Mają jednak ogromne pokłady nadziei. My także liczymy na to, że w Tajlandii odnajdą swoje miejsce na ziemi i nadal będą się z nami dzielić swoimi przygodami.

Zobacz także:

Mama Pięcioraczków padła ofiarą oszustwa. Dominika ostrzega innych

Mama Pięcioraczków chudnie w oczach. Zrzuciła już 30 kg!

Mama pięcioraczków poleca niezawodny sposób na ból krtani. Czym jest "malowanie gardła"?

Polub PortalParentingowy.pl na Facebooku i bądź z nami na bieżąco!