Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > O 13:19 turyści we Władysławowie przecierali oczy ze zdumienia. Kamery pokazały zaskakujący obrazek
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 12.06.2024 15:08

O 13:19 turyści we Władysławowie przecierali oczy ze zdumienia. Kamery pokazały zaskakujący obrazek

Plaża Władysławowo
Fot. Screenshot webcam.pl

Czerwiec kojarzy nam się z wakacjami, już widać na horyzoncie wakacje. Wszyscy myślą już tylko o beztroskich dniach, urlopie, plażowaniu. Nic dziwnego, często pracujemy cały rok, żeby w końcu móc chwilę poleżeć beztrosko na ciepłym piasku.

 

Czerwiec nad Bałtykiem

Po upalnym maju większość z nas już witała się z latem. Niestety czerwiec nad Bałtykiem jest szary, bury i wietrzny. Ci, którzy zdecydowali się na wypoczynek nad Bałtykiem już teraz, muszą ubierać się dość ciepło.

Tym bardziej nie dziwi, że ci, którzy tuż po południu spacerowali po plaży we Władysławowie, przeżyli dziś lekki szok. W nadmorskiej miejscowości w południe było 15 stopni. Nieznośny wiatr i niebo zasnute chmurami potęgowały jednak poczucie chłodu. Jak się okazuje - nie u wszystkich.

Plaża Władysławowo
Fot. Screenshot webcam.pl

We Władysławowie zimno i pochmurno

Spacerujący przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli, że inni, nie zważając na pogodę, postanowili oddać się kąpielom… słonecznym(?). Mało, że rozstawili parawany, to zrzucili z siebie ubrania i w kostiumach kąpielowych rozłożyli się na piasku.

Turyści wyraźnie zastanawiali się, czy plażowiczom nie jest za zimno. Opatuleni kurtkami, oglądali się za siebie i nie wierzyli własnym oczom. Wyraźnie uznali, że ich sposób na chłonięcie jodu jest lepszy, a na pewno bezpieczniejszy.

Władysławowo - największe atrakcje

We Władysławowie znajdziemy nie tylko piękne plaże, ale też Aleję Gwiazd Sportu, Lunapark Sowiński, władysławowski Ocean Park, a w nim karuzele i rzeźby o tematyce morskiej. Warto też zobaczyć bagna w rezerwacie przyrody "Słone Łąki”.

We Władysławowie znajdują się także liczne atrakcje dla dorosłych. Tutejsze kluby słyną z doskonałego klimatu i różnorodności muzycznej. We Władysławowie nie brak też pubów i hoteli na każdą kieszeń.

Zobacz także:

Jedna z najpiękniejszych plaż na świecie znajduje się w Sopocie. Niewielu wie, jak ją znaleźć

Najlepsze wakacje nad morzem z dziećmi. 3 plaże na polskim wybrzeżu wolne od tłumu turystów

Przed wakacjami powieś tę listę na lodówce. Co dziecko musi wiedzieć, gdy zostaje samo w domu?

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?