portalparentingowy.pl > Szkoła > Ojciec Rydzyk organizuje Sylwestra. Cena zwala z nóg
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 31.10.2023 11:13

Ojciec Rydzyk organizuje Sylwestra. Cena zwala z nóg

Impreza u Rydzyka
Fot. PHOTO PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS

Sylwester zbliża się wielkimi krokami i już nie brakuje ofert na imprezy z tej okazji. Wśród wielu z nich pojawiła się jedna, którą skierowano do młodzieży. Jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo i... wyróżnia się na tle innych. Imprezę i to czterodniową organizuje ojciec Rydzyk. 

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (AKSiM) zaprasza młodzież do 19 r.ż. na imprezę Sylwestrową, która potrwa od 29 grudnia 2023 aż do 1 stycznia 2024. Program bardzo rozbudowany, cena niezwykle niska. Jak zapewnia organizator, będzie coś dla ciała i dla ducha.

Jak wygląda Sylwester z Rydzykiem

"Sylwester z Wartościami - Życie to Coś Więcej" - tak dokładnie nazywa się czterodniowe spotkanie, na które AKSiM zaprasza młodych do 19 lat. W programie przewidziano m.in. zwiedzanie Torunia, warsztaty muzyczne i taneczne, a także czas na refleksję i wspólną modlitwę, czy spotkania z zaproszonymi gośćmi. 

Uczelnia deklaruje, że nie zabraknie też wybornej sylwestrowej zabawy. Całość ma się odbywać na terenie AKSiM, a uczestnicy zapłacą za 4 dni jedyne 150 zł za wyżywienie. Trzeba przyznać, że cena jest niezwykle atrakcyjna. Za inne imprezy i to jednonocne ceny zaczynają się od 200 zł, a górna granica w zasadzie nie istnieje.

Kopia – Marta L (18).jpg

Fot. YouTube/Zbyszek G

Dlaczego Rydzyk robi tak tanio?

Uczestnicy opłacają jedynie wyżywienie, resztę kosztów pokryje związana z ojcem Rydzykiem Fundacja "Nasza Przyszłość". "Czas dla ciała i dla ducha. Nie zwlekaj, zgłoś się!" - czytamy w ogłoszeniu na stronie AKSiM". 

Fundacja w statucie ma zapisane propagowanie wychowania młodzieży zgodnie z wartościami cenionymi przez Uczelnię. Z naciskiem na wychowanie w zgodzie z wartościami katolickimi i patriotycznymi. Żeby wziąć udział w Sylwestrowych warsztatach, należy wypełnić formularz dostępny na stronie Uczelni. Za nieletnich robią to rodzice. Do Torunia trzeba dojechać na własną rękę.

Uczelnia szuka studentów?

Niepubliczna Uczelnia ojca Rydzyka działa od 2011 r. "Misją Uczelni jest w tej perspektywie przygotowanie studenta do aktywnego i odpowiedzialnego bycia we współczesnym świecie – świecie pluralizmu, wielości cywilizacji, realnych kryzysów, które zawsze mogą stanowić szanse autentycznego rozwoju" - czytamy na stronie.

W toruńskiej Akademii można studiować m.in. na kierunkach: lekarskim, prawniczym, dziennikarskim, czy informatycznym. Uczelnia posiada także szeroką ofertę studiów podyplomowych.

Zobacz także:

Ona nigdy ci nie odpuści. Narcystyczna matka gnębi dzieci przez całe ich życie

Ciągle krzyczy i odpycha cię od siebie. 10-latek w domu to wyzwanie

Po co nam Halloween, skoro mamy swoje Dziady. Zapomniane tradycje na Święto Zmarłych